Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, v rámci nařízení vlády je Centrum Kaštanová aktuálně OTEVŘENO pro velkoobchodní odběratele, firmy a živnostníky. Detailní informace o provozu najdete v sekci značky nebo v novince. Děkujeme za pochopení.

Bagry Jaroš
Bagry Jaroš logo

Bagry Jaroš

Od roku 2005 se firma Bagry Jaroš zaměřuje na pronájem stavební mechanizace a to především z nabídky pásových bagrů, traktor-bagrů, minibagrů nebo kolových bagrů. V rámci kompletizace služeb jsou všechny stroje pronajímány i s obsluhou. Kromě pronájmu firma nabízí i řešení zemních prací, výkopů a úpravu zahrad bez mechanizace včetně objednání přídavných zařízení.

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

Stavba či rekonstrukce domu s sebou přináší spoustu dílčích prací, které vyžadují mnohdy i pořádné stroje. Ať už třeba při srovnání pozemku pro hrubou stavbu domu nebo finální řešení detailů vaší nové zahrady

Bagry Jaroš vám nabízí kompletní zázemí profesionálního pronájmu techniky, ale také můžete využít jejich dalších služeb. Bourací práce oceníte při likvidaci starých staveb - a s tím samozřejmě souvisí i odvoz suti, abyste se nemuseli zbytečně trápit, kam s tím. Vše můžete sjednat jednoduše bez zbytečných odkladů. Také můžete s Bagry Jaroš vyřešit teréní či výkopové práce.

Stačí si jen domluvit schůzku a všechny detaily poté probrat osobně.

Novinky & akce

Informace o provozu Centra bydlení a designu Kaštanová a koronaviru

Milí návštěvníci,  v návaznosti na aktuální nařízení vlády vás informujeme, že Centrum bydlení a designu Kašt...

VIDEOinspirace ze showroomu Optimal Interier Design

Každý domov si zaslouží jemné finální pohlazení - výběr záclon, závěsů nebo také tapet či jiných dekoračních ...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.