NOVINKY

Chraňte své zdraví i v ložnici pomocí MagniProtect

V této nelehké době se snažíme dbát o zdraví své i celé své rodiny všemi možnými způsoby a cestami. Napadlo vás ale, jaké možnosti ochrany se vám nabízejí v ložnici? Nejnovější řešení můžete najít na showroomu DEHO ve Studiu zdravého spánku...

Matrace proti virům a bakteriím MagniProtect

Nejvíce času doma trávím v...

Co byste řekli? Že nejvíce času strávíte v obývacím pokoji? Nebo snad v rámci práce z domova v pracovně? Nebo některé hospodyňky řeknou kuchyni? Zkuste se ale nad tím zamyslet celkově - kolik hodin průměrně spíte? Většinou je to 7 - 8 hodin denně, takže už teď nejspíš tušíte, kam tím míříme. Nejvíce času člověk stráví v ložnici, respektive na matraci. A právě proto by měl dbát na to, jaké podmínky postel přináší.

V aktuální situaci, kdy viry řádí doslova všude kolem nás, je určitě vhodné se zaměřit na hygienu a zdraví i v posteli. Jak často prát ložní prádlo? Jakým způsobem dezinfikovat matraci? Na nic víc se dále ptát nemusíte, protože výrobce zdravotních matrací Magniflex přišel na trh s průlomovou technologií MagniProtect a vy tak můžete spát v bezpečí.

Matrace proti virům a bakteriím MagniProtect

MagniProtect vás chrání i při spánku - ale jak?

Když nás na jaře ochromila celosvětová pandemie, začal každý člověk alespoň částečně pociťovat změnu a o to více dbal na zdraví a další aspekty života. A právě proto společnost Magniflex začala ve svých laboratořích pracovat na nové technologii, která umožňuje efektivně navázat stříbro do tkané látky tak, aby případné patogeny byly co nejrychleji a nejefektivněji ničeny.

Vznikla technologie VIROSTOP. Jedná se o kombinaci vezikulární technologie a aktivního stříba. Stříbro, jak je známo, efektivně ničí patogeny a brání jejich množení. Vezikulární technologie je zase specifická svou schopností cílení na obalené viry, čímž pomáhá jejich ničení. Laicky řečeno - vezikulární technologie se na patogen naváže a umožní tak stříbru, aby do něj proniklo a zničilo jej. 

Díky tomu umí produkty z řady MagniProtect zničit 99,9 % virů a bakterií do 2 - 5 minut. Jejich efektivita je potvrzena hned několik certifikáty. Certifikát OEKO-TEX® STeP, Norma ATCC 100 FOR VIRUS s protokolem nově zaměřeným na COVID-19, ISO 18184 nebo ISO 20743 - to je výčet norem, které potvrzují efektivitu účinné látky v boji proti koronaviru. A vy tak můžete v klidu spát...

Matrace proti virům a bakteriím MagniProtect

Produkty pro celou rodinu

Abyste mohli zabezpečit sebe i svou rodinu, tak můžete vybírat hned z několika produktů, které látku VIROSTOP obsahují. Základní je matrace MagniProtect 8. Kromě ní si ale můžete zakoupit i polštáře či topper. Nejpraktičtějším řešením, které můžeme doporučit do každé domácnosti, je prostěradlo. Malá investice a přitom tolik pomůže.

Nenechte své zdraví na holičkách, přijďte si produkty MagniProtect vybrat na showroom DEHO do jejich Studia zdravého spánku - nebo si je můžete rovnou zakoupit na jejich e-shopu ZDE.

Značky v novince

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Novinky & akce

Váš nový moderní dům na kolech. Doslova!

Říkáte si, jak by se vám někdy hodilo mít domeček na kolečkách? Prostě se jen sbalit a přejet úplně jinam... ...

Centrum hrubé výstavby představuje fragment domu z tvárnic YTONG

Nepřehlédnutelnou součástí Centra hrubé výstavby je expozice společnosti Xella CZ, která ukazuje využití mode...

Centra měst zdobí květináče PRESBETON LITE

Nová okrasa každého náměstí. Vedle chrámů a kašen zdobí centra měst květináče PRESBETON LITE. Praktické řešen...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.