Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech od 18. 12. 2023 - 7. 1. 2024 bude showroom VALMAX uzavřený.

Děkujeme za pochopení.

EKOTREND
EKOTREND logo

EKOTREND

Přejít na web www.ecog.cz

Společnost EKOTREND TECK navazuje na více než 20letou tradici staveb v souladu s přírodou s důrazem na nízko spotřebu energie. Poskytuje vše potřebné k realizaci bydlení od vyhledání vhodného pozemku, architektonický návrh stavby, přípravu kompletního projektu pro stavební povolení a realizaci, inženýrské služby a dohled až po finální výstavbu dle přání klienta. 

S čím vám pomůžeme:

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

Sníte o krásném moderním bydlení, které je navržené a postavené v souladu s přírodou? Pak pro vás máme ideální řešení. Společnost EKOTREND TECK je stavební, developerská a projekční firma s přesahem do realitních služeb. 

Odborníci ze společnosti EKOTREND pro vás zajistní kompletní přípravu projektu až po realizaci staveb včetně zajištění znaleckých posudků až po odbornou kontrolu průběhu stavby- Poskytuje veškeré záruky. 

Na společnost se můžete obrátit jak v případě novostavby, tak v případě rekonstrukce. Společným jmenovatelem projektů vypracovaných společnosti EKOTREND jsou technologie, které zaručují co nejnižší ekologický dopad domu.

Pokud tedy toužíte ekologicky krásně bydlet a navíc vyřídit celý projekt pohodlně na jednou místě, je společnost EKOTREND TECK tou pravou volbou pro vás. Kancelář najdete v budově A na Kaštanové. Podívejte se na mapku areálu.

Nezávazně si sjednat schůzku


Novinky & akce

Proces stavby domu na klíč

Stavba vlastního bydlení je krásný, i když náročný a vyčerpávající proces. Abyste se mohli zaměřit na plánová...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.