Hede
Hede logo

Hede

Společnost Hede vyrábí špičková ryze česká krbová kamna, která technologicky i konstrukčně vychází z britských krbových kamen a jsou vyráběna z těch nejpokročilejších a nejodolnějších materiálů. Díky dlouholeté zkušenosti z výroby a vývoje dokáží odborně ohodnotit produkt, proto pro český trh vybírají a dovážejí krbová kamna, krbové vložky, sporáky, zahradní krby a grily, příslušenství ke kamnům a krbům. Kromě široké nabídky vlastních výrobků společnost Hede nabízí a zprostředkovává výrobky významných světových značek. Můžete si tak vybrat precizní švýcarská kamna, designová italská nebo zůstat věrni poctivým českým ručičkám.

Naše parketa:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Milujete chladné večery, kdy si užíváte tepla svého domova? Kamna hřejí a vy si v klidu čtete oblíbenou knížku, popíjíte skleničku vína nebo sledujete svůj oblíbený film. Takové momenty jsou pohlazením na duši. Nepodceňte proto výběr kamen! Nejde jen o design, ale i o typ kamen. Ta můžete vybírat z variant z varianty klasických krbových kamen volně stojících nebo krbových vložek, které jsou vestavěny do stěny místnosti - decentně se tak schová i kouřovod a interiér zůstává stejného rázu. Kamna si ale můžete vybírat i podle paliva - nejtradičnějším řešením jsou kamna na dřevo, stále více oblíbené kamna na dřevěné peletky anebo můžete hledat i kamna na plyn. Kamna si nejlépe vybírejte již při plánování nebo řešení hrubé stavby - můžete tak dokonale využít jejich potenciálu.

Poté si ještě nezapomeňte vybrat příslušenství. Například krbové nářadí, koše na palivo, skla pod kamna, kouřovody nebo dřevníky. V Hede vám zajistí opravdu vše - profesionální rady při výběru i sestavení kompletních kamen s příslušenstvím. 

Společnost Hede a jejich výrobky splňují bezvýhradně tři základní kritéria: originální design, perfektní funkčnost a jednoduchá ovladatelnost a také prvotřídní kvalita použitých materiálů s dlouhodobou životností. Přijďte se sami přesvědčit do centra hrubé výstavby na Kaštanovou!

 

Novinky & akce

Kam na kamna? Do Centra hrubé výstavby pro Hede!

To, že značka HEDE reprezentuje českou školu ve výrobě špičkových krbových kamen, už ví dneska skoro každý. A...

Heta - mistr mezi kamny

Dánský výrobce Heta, jehož kamna a krby nabízí náš partner HEDE, získal na významné výstavě HEARTH & HOME v b...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.