Inels
Inels logo

Inels

Web inels.cz

Společnost iNELS realizuje komplexní řešení inteligentní stavby. Díky bezdrátovému řešení a sběrnicové inteligentní elektroinstalaci můžete kontrolovat vytápění, klimatizaci nebo osvětlení. Vše je zároveň perfektně zabezpečené. Nejmodernější technologie vám umožní ovládat váš chytrý dům přes televizi, tablet nebo telefon. iNELS má řešení nejen pro chytré domy, ale i pro chytré kanceláře, veřejné budovy, obchodní centra nebo chytrá města.

Naše parketa:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá 09:00 - 18:00
So 09:00 - 13:00

Kdo by nesnil o chytré domácnosti? Jedním tlačítkem si zapnout televizi a pustit oblíbený seriál, přitom spustit program na pračce nebo zhasnout a zatáhnout žaluzie. Vše jednoduše bez jakéhokoli trápení. Mít chytrou elektroinstalaci ve svém domově ale není jenom o moderních "vychytávkách". Ale i o ekonomické stránce bydlení - můžete totiž skvěle ušetřit! Detailně sledovat kolik energií je potřeba ke svícení, topení, větrání nebo jaký spotřebič je největším žroutem elektriky. Díky tomu poté uzpůsobit přes centrální ovládání aktivitu a ušetřit tak peníze.

Chytře ale můžete řešit už i stavbu vašeho domu. Nebo obchodního centra, sportovního areálu a jiných komerčních budov. Ve veřejné sféře je o to více oblíbené řešení centralizovaného osvětlení, vytápění, zabezpečení a především přístupové systémy. Kompletní řešení a propojení systémů implementováno již v projektu nebo hrubé stavbě zabezpečí dokonalou a smysluplnou funkčnost. 

Přijďte se i vy inspirovat a najít chytré řešení. V centru hrubé výstavby na vás čeká expozice nabízející ukázku jednotlivých systémů.

Novinky & akce

Vířivky se slevou až 40 % přináší EuroWellness

Chcete si užít dokonalou relaxaci ve vířivce, proud bublinek, který masíruje vaše tělo - a to vše v pohodlí s...

Terasy z kompozitního dřeva Silvadec

Silvadec, francouzská společnost, byla založena v roce 2001 jako vůbec první výrobce kompozitního dřeva v Evr...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.