Klaus multiparking
Klaus multiparking logo

Klaus multiparking

Společnost Klaus multiparking nabízí komplexní služby v oblasti návrhu, realizace a servisu parkovacích systémů. S více než 500.000 realizovanými parkovacími místy po celém světě a 45 lety zkušeností v oboru je tak jednou z nejvýznamnějších firem ve svém oboru. V nabídce této společnosti najdete stohovatelné systémy MULTIVARIO, poloautomatické systémy TRENDVARIO, automatické systémy věžové a regálové, paletové systémy a v neposlední řadě i točny.

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

Najít místo k zaparkování je někdy opravdu boj! Proto jsou čím dál více oblíbené parkovací systémy. Společnost Klaus multiparking nabízí osvědčené německé produkty, které umožní šetřit místo a zaparkovat více aut. V jejich nabídce můžete najít jak stohovatelné systémy, tak i otočné - v automatickém nebo poloautomatickém provedení. Odborníci vám pomůžou s výběrem a nalezením té nejpraktičtější varianty, zajistí odbornou instalaci a zároveň získáváte i zaškolení a mnohaletý pozáruční servis.

Sice se většinou jedná o systémy pro komerční objekty jako jsou obchodní centra nebo výškové budovy, své si ale můžete najít i vy! Ve vaší garáži tak můžete jednoduše zimovat auta a vyřešit problém s prostorem.

Novinky & akce

Kam s těmi všemi auty?! Klaus Multiparking má pro vás návrh.

Stále více je spíše pravidlem než výjimkou, že v jedné rodině jsou dva i více automobilů. Jenže co s nimi? U...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.