Důležité sdělení:

Milí návštěvníci,

dovolujeme si vás upozornit, že recepce Centra bydlení a designu Kaštanová a showroom Keraservis budou v pátek 9. prosince otevřeny do 16 hodin

Děkujeme za pochopení.

Komody

Komody

V současné době, kdy kraluje minimalistický styl a trend vestavěných skříní přes celou stěnu, by se mohlo zdát, že klasické komody upadly v zapomnění. Opak je pravdou. Designová komoda přináší do interiérů svěží vítr. Můžete si dovolit vystavit komodu jako zajímavý solitér nebo opačně použít jako součást nábytkových sestav prakticky v jakékoliv místnosti.

Komoda je velmi vděčným multifunkčním kusem nábytku. V ložnici poslouží jako prádelníky, v dětském pokoji do nich schováte hračky a v koupelně ručníky. A také už dávno neplatí, že komoda má 2-3 šuplíky, stojí na nožičkách a zabírá spoustu místa. Dnes jsou k dispozici různé tvary a velikosti, místo nožiček mají sokl nebo jsou i na kolečkách, aby se daly snadno po bytě přemístit.

Pokud máte opravdu minimalismus rádi, určitě oceníte sofistikované systémy zvané „push to open“. Díky nim šuplíky otevřete jen pouhým jemným dotekem. Velmi módní jsou také zapuštěné úchytky. Samozřejmě pokud se rozhodnete pro komodu v rustikálním stylu, musí mít dobové kování a historické úchytky, třeba mosazné nebo porcelánové.

Zamilovali jste se do kusu nábytku, který se nazývá komoda? Přijďte si vybrat z hotových sériově vyráběných kousků nebo si je nechte vyrobit na míru. Těšíme se na vaši návštěvu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.