Lightway
Lightway logo

Lightway

Přejít na web lightway.cz

Společnost Lightway již není součástí Centra Kaštanová.

S čím vám pomůžeme:

Kam nechodí slunce, tam chodí lékař. Známé rčení, které dokonale vystihuje potřebu denního světla pro lidský organismus. Věděli jste, že kvůli nedostatku denního světla se vám může zhoršit zrak, cítit se unaveně nebo trpět řídnutím kostí? Přesně tak, sluníčko našemu tělu dodává potřebný vitamin D a ten je prospěšný celému tělu. Pusťte si do domu hřejivé paprsky pomocí světlovodů Lightway. Díky unikátnímu tubusovému řešení můžete dostat slunce kamkoli do svého domova

Již při plánování projektu nebo hrubé stavbě svého domova vám odborníci pomohou vybrat správné umístění světlovodů a jejich řešení. A nemusíte se bát že by takové řešení odpovídalo pouze jednopodlažním domům. Dokonce i v patrových obytných domem lze využít vedení tubusů a přenos slunečního světla do kterékoli místnosti. A jak to celé funguje? Na střeše domu jsou umístěny kopulové světlovody, které pojmou sluneční paprsky a v nepozměněné intenzitě je poté transportují speciálními tubusy dovnitř domu. Tubusy jsou vybaveny vysoce výkonnými zrcadly s maximální odrazivostí - díky tomu proudí světlo do interiéru s minimálními ztrátami. V místnosti tubus vyúsťuje pomocí speciálních rozptylovačů, které dokonale osvětlí místnost. Do reprezentativních částí interiéru si můžete vybrat i speciální křišťálové lustry, které jen zdokonalují rozptýlení slunečních paprsků.

Využijte řešení světlovodů i ve svém domově! Jak to funguje vám rádi ukážeme v našem Centru, kde výhod řešení Lightway využíváme.

Novinky & akce

Moderní bydlení v Rousínově - to nabízí Residence Lípové sady

Prémiové bydlení nedaleko Brna. Svůj nový domov si můžete vybírat z možností rodinných domů nebo vilabytů. Vy...

Dokonalé bydlení existuje. Nese název Nové Hlinky.

Z jedné strany nově vybudovaná náplavka, z té druhé ohromný sportovní areál za Anthroposem. K tomu sousedství...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.