Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, v rámci nařízení vlády je Centrum Kaštanová aktuálně OTEVŘENO pro velkoobchodní odběratele, firmy a živnostníky. Detailní informace o provozu najdete v sekci značky nebo v novince. Děkujeme za pochopení.

Lightway
Lightway logo

Lightway

Křišťálové světlovody společnosti Lightway přivádějí denní světlo do prostor bez oken či světlíků. Prosvětlují temné prostory v budovách osvěžujícím denním a přirozeným světlem. České tubusové světlovody a světelná potrubí ušetří náklady za elektřinu i svítidla. Přirozené denní světlo nemusí zářit jen v místnostech bez oken, pokud je reklamní plocha podsvícena denním světlem Lightway, zajišťuje větší obchodní obrat.

Naše parketa:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

Kam nechodí slunce, tam chodí lékař. Známé rčení, které dokonale vystihuje potřebu denního světla pro lidský organismus. Věděli jste, že kvůli nedostatku denního světla se vám může zhoršit zrak, cítit se unaveně nebo trpět řídnutím kostí? Přesně tak, sluníčko našemu tělu dodává potřebný vitamin D a ten je prospěšný celému tělu. Pusťte si do domu hřejivé paprsky pomocí světlovodů Lightway. Díky unikátnímu tubusovému řešení můžete dostat slunce kamkoli do svého domova

Již při plánování projektu nebo hrubé stavbě svého domova vám odborníci pomohou vybrat správné umístění světlovodů a jejich řešení. A nemusíte se bát že by takové řešení odpovídalo pouze jednopodlažním domům. Dokonce i v patrových obytných domem lze využít vedení tubusů a přenos slunečního světla do kterékoli místnosti. A jak to celé funguje? Na střeše domu jsou umístěny kopulové světlovody, které pojmou sluneční paprsky a v nepozměněné intenzitě je poté transportují speciálními tubusy dovnitř domu. Tubusy jsou vybaveny vysoce výkonnými zrcadly s maximální odrazivostí - díky tomu proudí světlo do interiéru s minimálními ztrátami. V místnosti tubus vyúsťuje pomocí speciálních rozptylovačů, které dokonale osvětlí místnost. Do reprezentativních částí interiéru si můžete vybrat i speciální křišťálové lustry, které jen zdokonalují rozptýlení slunečních paprsků.

Využijte řešení světlovodů i ve svém domově! Jak to funguje vám rádi ukážeme v našem Centru, kde výhod řešení Lightway využíváme.

Novinky & akce

Informace o provozu Centra bydlení a designu Kaštanová a koronaviru

Milí návštěvníci,  v návaznosti na aktuální nařízení vlády vás informujeme, že Centrum bydlení a designu Kašt...

Dřevo a beton - inspirujte se jedinečným chaletem

Objevte kouzlo kombinace dřeva a betonové stěrky. Tento jedinečný dům je tvořen dvěma dřevěnými chalety, stav...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.