Master Builders Solutions CZ s.r.o.
Master Builders Solutions CZ s.r.o. logo

Master Builders Solutions CZ s.r.o.

Společnost Master Builders Solutions CZ s.r.o. je nástupcem společnosti BASF Stavební hmoty Česká republika, která je známá jako významný výrobce a dodavatel stavebních hmot a speciálních systémů pro stavební praxi. Na českém trhu působí od roku 1995 s ročním obratem přesahujícím 1 miliardu korun. Je součástí skupiny MBCC GROUP. Výrobní závod se nachází v Chrudimi. Díky širokému portfoliu produktů a značek je naše společnost jedním z nejkomplexnějších dodavatelů v České republice.

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě
So Po domluvě

Portfolio této značky zahrnuje tři celosvětově známé produktové značky:

Master Builders Solutions

Značka Master Builders Solutions s celosvětovou působností představuje pokročilá chemická řešení v oblasti stavebnictví. Master Builders Solutions staví na přednostech mnoha stávajících značek a produktů a reprezentuje více než 100 let zkušeností ve stavebním průmyslu.

Komplexní portfolio značky Master Builders Solutions zahrnuje trvalá řešení nových staveb, jejich údržby, opravy a renovace:

  • přísady do betonu a odbedňovací oleje,
  • přísady do cementu,
  • řešení pro podzemní stavby,
  • hydroizolační systémy,
  • těsnicí hmoty,
  • produkty pro opravy a ochranu betonu,
  • produkty pro zesilování konstrukcí,
  • injektážní směsi,
  • řešení pro větrné turbíny,
  • řešení pro průmyslové podlahy.

Díky standardizované terminologii, která se vztahuje ke značce Master Builders Solutions, je naše portfolio prezentováno velmi jasným a srozumitelným způsobem. Každý název produktu představuje zkratku pro oblast použití, funkci nebo jeho vlastnost.

Značka Master Builders Solutions reprezentuje souhrn našich schopností v oblasti chemických řešení pro stavebnictví, která jsou vám k dispozici od návrhu až po realizaci vašeho stavebního projektu.

www.master-builders-solutions.cz

PCI

Kvalita výrobků v PCI je dána především dokonalým a dynamickým zpracováním zaměřeným na perfektní výsledek. Produkty PCI jsou vyvinuty se speciálními vlastnostmi, jako je zpracovatelnost během celého roku, rychlé tuhnutí pro rychlý a efektivní průběh prací a komfort při zpracování, jež zaručují jednoznačný přínos pro plánování stavby.

Inteligentní produktové systémy výhodně kombinují jednotlivé produkty a nabízejí tak skutečnou přidanou hodnotu pro projektanty, zpracovatele i koncové uživatele. Logicky uspořádané a pravidelně a systematicky inovované systémy osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňují spolehlivost a jistotu a budou pro ně tím nejlepším možným řešením.

Sortiment PCI zahrnuje:

www.pci-cz.cz

Thomsit

Značka Thomsit není v podlahářské branži žádným nováčkem. Thomsit byl založen před téměř 75 lety v Německu, od roku 2017 je součástí skupiny PCI a od roku 2020 je opět v České republice. Staví na špičkových výkonech, které po desetiletí nepřetržitě podává prostřednictvím produktů, služeb a servisu. Nabízí spolehlivé, kvalitní, srozumitelné produktové portfolio a nadstandardní partnerský servis. 

V portfoliu naleznete kvalitní a ucelený produktový sortiment, který zahrnuje univerzální řešení i spolehlivé produktové systémy pro speciální aplikace – snadno a rychle.

Značka Thomsit vám bude spolehlivým partnerem k ruce. Protože Thomsit není jen produktový sortiment pro podlaháře. Je to i široký a nadstandardní poradenský servis. Každodenní práce odborníků této firmy zahrnuje podporu řemeslníků, projektantů a obchodních partnerů. Produktová a aplikační školení probíhají celoročně přímo na jednotlivých zakázkách, stavbách a také v našem školicím středisku.

www.thomsit.cz

Novinky & akce

Jak zařídit obývací pokoj

Obývací pokoj tvoří skutečné centrum domova. Je to prostor, ve kterém tráví svůj volný čas všichni členové do...

Vinařství Přátelé Pavlova vyniká dobrým vínem a kvalitní architekturou

Designové vinařství Přátelé Pavlova se nachází na jihu Moravy na nádherném místě Pálavských vrchů. Až se tam ...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.