Matrace

Matrace

Znáte rčení vyspat se do růžova? Určitě ano! Ve skutečnosti to znamená, že se ráno vykročíte z postele svěží, odpočinutí a v dobré náladě. V jaké kondici se ráno probudíte, záleží na mnoha faktorech, ale výběr té správné matrace je jedním z nejdůležitějších.  Kvalitní a dobře vybraná matrace může zásadně ovlivnit vaše zdraví, a dokonce pomoci při řešení bolestí zad.

Vybrat matraci, která skutečně pomůže vašemu zdraví, není úplně jednoduchá záležitost. Jako v každém oboru, nejlepší je obrátit se na odborníky. U nás na Kaštanové se této problematice věnuje Studio zdravého spánku, které najdete nově v showroomu DEHO. Ve velkoryse řešeném prostoru si můžete pohodlně vyzkoušet desítky zdravotních matrací italské výroby Magniflex do vaší ložnice.  Tyto matrace získaly mnoho zdravotních certifikátů – nejdůležitější z nich je označení Zdravotní produkt první kategorie, které je nejvyšší certifikací v EU. Díky tomuto certifikátu se jedná o zdravotní pomůcku.

Ať už řešíte občasné bolesti zad nebo máte skutečně vážné problémy, například s vyhřezlou ploténkou, vždy se pro vaše tělo najde ta správná zdravotní pomůcka, tedy matrace Magniflex vybraná přesně pro vaše potřeby. Ve Studiu zdravého spánku vše můžete zkonzultovat s odborníky, kteří perfektně znají materiály a složení jednotlivých produktů a také jejich účinky na lidské tělo. Matrace nevnímají pouze jako produkty k prodeji, ale jako zdravotní prostředky, které, aby dobře fungovaly, musí souznít se svými uživateli. Své dlouholeté zkušenosti průběžně konzultují také s rehabilitačními lékaři.

Přijďte se poradit, jednotlivé matrace si vyzkoušet, vybrat tu správnou a pak už si jen užívat, že vás matrace léčí během toho, když spíte. A nezapomeňte si vybrat také správný zdravotní polštář Magniflex.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.