Ozvučení

Ozvučení

Kvalitní ozvučení umocňuje požitek z hudby nebo z filmu. Nechte se hýčkat kvalitním zvukem a přijměte pozvání do světa HiFi techniky. Chcete váš stávající systém pouze obměnit? Hledáte celé nové řešení domácího kina? Nebo jen chcete třeba doplnit vaše vybavení o v dnešní době tolik populární gramofon? Vězte, že tady jste na správném místě.

Značky

HiFi Media

HiFi Media přináší požitek z kvalitního zvuku i obrazu za přispění nejnovějších technologií, kvalitních produktů a individuálního přístupu k zákazníkům. Společnost prodává a instaluje audio, video a IT techniku společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Instaluje technologie se zaměřením na propojení a integraci různých systémů v rámci nejnovějších trendů.

Chcete si odnést opravdu kvalitní zážitek ze sledování filmu nebo z hudby? Prvním aspektem je samozřejmě kvalitní televizor s dostatečně velikou úhlopříčkou. Neméně důležitým aspektem je take ale kvalitní ozvučení, které stále hodně lidí podceňuje.

Podle čeho byste tedy měli ozvučení vybírat? Tím nejdůležitějším faktorem je určitě počet reproduktorů. Mezi nejvíce oblíbené patří systémy 2.1 a 5.1. Pořídit můžete i kvalitní 7.1 systémy, ty jsou však již poněkud dražší a do klasické domácnosti jsou zbytečné. Ke kvalitním reproduktotům patří neodmyslitelně také takzvaný receiver neboli zesilovač. Ten se stará o úpravu a transformaci zvuku do jednotlivých reproduktorů. Zesilovač se dneska připojuje nejčastěji přes HDMI kabel, díky kterému je přenost dostatečně rychlý a kvalitní.

Hodně důležité pro perfektní zážitek je také rozmístění reproduktorů. S tímto vším vám samozřejmě poradíme a všechno společně doladíme. Zastavte se u nás na showroomu HIFI MEDIA, těšíme se na vás!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.