Scanroc
Scanroc logo

Scanroc

Společnost Scanroc nabízí provětrávaný fasádní systém založený na principech špičkové skandinávské technologie. Kombinace moderních materiálů a inovativního fyzikálního řešení nabízí skvělé izolační vlastnosti povrchu budov. Díky provětrávané fasádě Scanroc je možné ušetřit až 40 % nákladů, které jsou spojeny s energiemi. Fasády jsou zároveň odolné proti požáru, zemětřesení, plísním a UV záření.

Naše parketa:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá 09:00 - 18:00
So 09:00 - 13:00

Jednou z nejčastěji řešených externích úprav budovy je tepelná izolace. Ať už se jedná o zateplování nebo jiné řešení. A právě komplexní řešení nabízí společnost Scanroc - provětrávaný fasádní systém. Díky této technologii získáte vysoce účinné zateplení, komfortní a zdravé bydlení, luxusní vzhled domu a garanci funkce 50 let. Systém lze montovat za každého počasí a je vhodný jak pro rodinné domy, tak i pro komerční nebo výškové budovy. 

Podstatou fasády je třívrstevný systém. Skládá se z ocelového roštu, který je připevněn ke stěně budovy, tepelné izolace a vnějšího obkladu. Klíčový prvek celého systému je větrající vzduchová mezera mezi izolací a obkladem - ta zajišťuje vyrovnání teplot a aktivně odvádí vlhkost. Exteriérově můžete vnější obklad vybírat ze tří základních variant provedení - Scanroc Classic, který svým tvarem připomíná cihlové zdivo a je možné vybírat různé barevnosti. Ve standardní barevnosti krytiny je 8 barev, ale můžete vybírat z rozšířené nabídky, kde lze uzpůsobit barvu vašim potřebám. Materiálově se jedná o jemnozrnný beton, který zajišťuje sílu a trvanlivost. Speciální aditiva ho chrání před UV a zlepšují trvanlivost, takže se nemusíte bát vyblednutí barev. Další volbou fasády je provedení Scanroc Deluxe v betonovém nebo keramickém provedení. Řada Deluxe dokonale imituje anglické domky a jejich jemné stínování cihlových kachliček. Poslední variantou provedení je Scanroc Klinkerstone vyroben ze sušené hlíny a speciálními technologiemi upraven. Tradiční keramický materiál je tak vhodný pro různé architektonické styly. Nabízí se ve 20 standardních barvách, ale je možné vyrobit krytinu s barevností dle přání zákazníka.

Přijďte si i vy do centra hrubé výstavby detailně prohlédnout řešení moderní fasády, rádi vám poradíme a ukážeme jaké jsou vaše možnosti.

Novinky & akce

Vířivky se slevou až 40 % přináší EuroWellness

Chcete si užít dokonalou relaxaci ve vířivce, proud bublinek, který masíruje vaše tělo - a to vše v pohodlí s...

Terasy z kompozitního dřeva Silvadec

Silvadec, francouzská společnost, byla založena v roce 2001 jako vůbec první výrobce kompozitního dřeva v Evr...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.