Variotherm
Variotherm logo

Variotherm

Přejít na web variotherm.cz

Společnost Variotherm se již více jak 45 let zabývá výrobou a topných a posléze i chladicích systémů. Cílem společnosti je nastolit svým klientům doma tepelnou pohodu za maximálně úsporného a bezalergeního systému, a to prostřednictvím podlahového topení, stěnového topení, podlahových konvektorů, soklového topení i stropního chlazení a topení. Technologie společnosti jsou vhodné pro rodinné domy stejně jako pro veřejné a průmyslové objekty. 

S čím vám pomůžeme:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Původem rakouská, dnes již mezinárodní společnost Variotherm byla založena v roce 1979 ve Vídni jako firma na prodej topných panelů. Od té doby ušla velký kus cesty a její portfólio se značně rozšířilo. V současné době nabízí kompletní škálu produktů, která umožňuje jejich zákazníkům naplnit motto společnosti: Topení, chlazení, komfortní bydlení.

V nabídce společnosti Variotherm najdete například Systém modulového podlahového topení VarioComp, které je výjimečně tenké, jeden panel má jen 20 mm. Díky nízké hmotnosti je vhodný i do sádrokartonových konstrukcí nebo při rekonstrukcích starých budov. Systém VarioComp je oblíbený i díky jednoduché pokládce a rychlé montáži. 

Vybrat si však můžete tak některé ze systémů podlahového topení se stěrkou, které jsou ideální pro kombinaci s tepelným čerpadlem, solárním systémem nebo kotlem na biomasu

Netradičním způsobem vytápění nebo chlazení jsou stěnové sádrovláknité moduly, které jsou extrémně energeticky úsporné. V jedné stěně nebo stropu se nachází chladicí i topná jednotka. V případě hrubé stavby můžete zvolit také stěnové podomítkové topení / chlazení Stěnový systém EasyFlex.

Tím ovšem nabídka topných systémů od společnosti Variotherm nekončí. Vybrat si můžete také soklový systém topení nebo topení podlahovým konvektorem

Přijďte se podívat do Centra hrubé výstavby na ukázku produktů společnosti Variotherm v budově A na Kaštanové. Nebo si rovnou domluvte nezávaznou schůzku, na které dostanete odpovědi na všechny vaše případné otázky. Podívejte se na mapku areálu.

 

 

Nezávazně si sjednat schůzku


Novinky & akce

Moderní bydlení v Rousínově - to nabízí Residence Lípové sady

Prémiové bydlení nedaleko Brna. Svůj nový domov si můžete vybírat z možností rodinných domů nebo vilabytů. Vy...

Dokonalé bydlení existuje. Nese název Nové Hlinky.

Z jedné strany nově vybudovaná náplavka, z té druhé ohromný sportovní areál za Anthroposem. K tomu sousedství...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.