Venkovní kuchyně

Venkovní kuchyně

Kuchyně na zahradě - to je sen pro každého milovníka letních měsíců. Můžete být na čerstvém vzduchu a při vaření si užívat lehký vánek a sluneční paprsky. Nemusíte být pořád jen zavření v kuchyni doma! Venkovní kuchyně se staly nejvíce oblíbenými pro větší zahrady, které poskytují různá zákoutí a možnosti budování. Proto se venkovní kuchyně téměř vždy buduje v pergole či na terase, která zároveň nabízí možnosti posezení a instalace venkovního nábytku. Inspirujte se možnostmi, které se mohou proměnit i ve vaši reálnou oázu klidu.

Značky

Dekstone

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

Venkovní kuchyně je jak už název sám napovídá kuchyně, která je umístěna v exteriéru - na zahradě, terase nebo také velmi často třeba v zimní zahradě. A opravdu se jedná o pořádnou kuchyni - prostorná pracovní linka s kuchyňskými skříňkami a především se spotřebiči, které vám umožní vařit skvělé pokrmy. V podstatě se opravdu jedná o klasickou kuchyni, která je přenesena ven. Přece jen tu ale nějaké rozdíly jsou.

Kvůli povětrnostním podmínkám jsou venkovní kuchyně většinou vyráběny z lehce udržitelných materiálů. Proto nejčastěji narazíte na kombinaci kamene a nerezu, případně dřeva či jeho imitace. Kámen je ale nejlepší variantou, sice nejdražší, ale s ním se opravdu nemusíte ničeho bát. Můžete jej použít na pracovní desku i na obklady a sladit i s venkovní dlažbou. Jak na to vám poradí na showroomu Dekstone. Nerez je zase praktickým, omyvatelným materiálem, který je léta osvědčen v kuchyňském průmyslu. S ním se opravdu nemusíte bát. Pokud máte ale dostatečně zabezpečený a krytý prostor, kde se má kuchyně instalovat, tak se někdy objevují varianty použití běžných materiálů, tady bychom vás ale upozornili, že je potřeba opravdu probrat tuto záležitost s odborníky, abyste neinvestovali zbytečně.

A spotřebiče, to je také kapitola sama osobě - rozhodně ve venkovní kuchyni nesmí chybět lednice, trouba a sporák nebo deska na vaření. Praktické je právě vybírat nerezové povrchy, ale šikovný návrh kuchyně vám ukáže, jak lze schovat spotřebiče do vestavných prostor a ochránit je tak před působením povětrnostních podmínek. Stavte se na showroom DEHO, kde vám poradí, jaké možnosti pro venkovní kuchyni jsou ty nejlepší.

Pak už stačí jen kuchyni doplnit o zahradní nábytek a vaše dokonalá idylka může začít!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.