VL Atelier design
VL Atelier design logo

VL Atelier design

VL Atelier design se zabývá rezidenčním i komerčním interiérovým designem, marketingem a tvorbou brandu. Při své práci vychází z hlubokých zkušeností s reklamou a marketingem a snaží se skloubit špičkový italský design s francouzským šarmem a elegancí podpořených německou kvalitou. Pečlivě naslouchají potřebám svých klientů a zakládají si na vzájemné důvěře a úzké spolupráci.

Naše parketa:

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

Vladimíra Litworová vám nabízí kompletní řešení stavby nebo realizace vašeho nového domova. Osobně je vám k dispozici již od samotného stanovení záměru stavby přes návrh interiéru až po dozorování realizace. Sama svůj styl popisuje jako minimalistický s ohledem na funkčnost a eleganci - sami se můžete přesvědčit, jak osobní nitku provází nejen v rodinných domech či bytových komplexech ale také při zařizování komerčních objektů nebo v reklamním designu. Marketing je totiž také součástí nabízených služeb - můžete si nechat vytvořit celkovou brand identity, ale také řešení prodejní nebo výstavní plochy. 

Pokud se rozhodnete pro návrh interiéru obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo kuchyně, jsou vám po osobní konzultaci předány 2D a 3D vizualizace včetně definování stylu a barevné kompozice. Současně můžete získat i kompletní řešení rozmístění osvětlení a pomocnou rukou vám bude také při výběru zařizovacích předmětů.

Design, který jen podtrhne váš osobitý styl - to je to, co získáte v rámci spolupráce s VL Atelier design.

 

Novinky & akce

Desatero pravidel při zařizování malého bytu

Slyšeli jste to rčení, že malý byt znamená velký problém? Tak na to můžete rovnou zapomenout! Je sice pravda,...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.