NOVINKY

Dobročinná vernisáž na Kaštanové - Galerie Ratolest

Dobročinná vernisáž na Kaštanové - Galerie Ratolest

Na jaře roku 2020 nás potkala nepříznivá situace. A to nemyslíme jen nás, jakožto Centrum bydlení, ale všechny ostatní. Nejhorší dopad ale zažily neziskové organizace. Proto jsme se rozhodli pomoci a můžeme s radostí oznámit naši spolupráci s organizací Ratolest.

Komu jinému bychom měli podat pomocnou ruku než organizaci, která dbá o rodinu. Tak jako bydlení a vznik domova je jedním z hlavních pilířů rodinného štěstí, tak je samozřejmě nedílnou součástí i láskyplná náruč. A právě tohle je vizí organizace Ratolest. Pomáhat sociálně znevýhodněným dětem, mladým lidem a rodinám řešit jejich nepříznivou situaci anebo jí předcházet tak, aby měli rovné šance žít kvalitní život a začlenit se do společnosti. 

Jejich hesly jsou: rovnost, důvěrnost, otevřenost, respekt a bezplatnost

Kdokoli má problémy, tak se na Ratolest může obrátit a najde zde pochopení, pomoc a laskavost.

Galerie Ratolest

Aby ale nezisková organizace mohla pomáhat, tak zase potřebuje pomoc i ona - a to především finanční podporou. Ratolest ale přišla se vstřícným přístupem - pomáhat můžete tak, že se sami obdarujete. Jednou z aktivit je totiž Galerie Ratolest - prodejní nabídka obrazů a jiných uměleckých děl, kterými vyzdobíte svůj interiér a zároveň tak přispějete na dobrou věc. Umělci darují své výtvory Galerii a vy si je poté můžete zakoupit - prostřednictvím e-shopu nebo na dobročinných výstavách.

Galerie Ratolest v Centru Kaštanová

UMĚNÍ(M) POMÁHAT

A jednu takovou výstavu můžete najít i u nás na Kaštanové. Abychom podpořili Ratolest, tak jsme jim bezplatně nabídli prostory volného showroomu k dispozici, kde si každý den v otevírací době Centra můžete přijít prohlédnout obrazy, inspirovat se a také se dozvědět mnohem více o chodu organizace Ratolest. A samozřejmě tyto obrazy také koupit!

Čeká tu na vás více než desítka děl věhlasných umělců. Vy si tak můžete vybírat mezi obrazy abstraktního umění, malby krásných krajinek nebo třeba umělecké sochy.

vernisáž na Kaštanové

Vernisáž výstavy

Ve středu 1. 7. 2020 jsme výstavu oficiální otevřeli za účasti více než 40 osob s podporou Centra a Café Kaštanová, Organizace Ratolest a také za přítomnosti několika autorů děl. Ve velmi příjmené atmosféře jsme se bavili, pili a jedli a samozřejmě se kochali krásnými obrazy. Za hudebního doprovodu šikovné Aničky Klečkové jsme si broukali známé tóny a připíjeli na zdraví vínem z vinařství Plaček. Jak to na vernisáži probíhalo se můžete podívat v galerii.

Máme radost, že prostory našeho Centra zdobí krásná díla, která navíc pomáhají. Termín ukončení výstavy zatím stanoven nemáme, ale doporučujeme, abyste se přišli podívat dříve, než ty nejkrásnější kousky budou pryč...

Výstava je tedy oficiálně zahájena, dveře do showroomu otevřeny a my se těšíme na vaši návštěvu :)

Tým Centra bydlení a designu Kaštanová.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.