Obklady a dlažba

Obklady a dlažba

Při zařizování bydlení jistě nastane okamžik výběru obkladů a dlažby. Stěžejní roli při zařizování domu hrají zejména obklady do koupelny. Po obkladech a dlažbě však můžete sáhnout prakticky do celého interiéru. Plánujete vytápět pomocí podlahového topení? V tom případě je keramická dlažba díky svým vlastnostem vynikající volbou. Přemýšlíte nad vhodným obkladem za kuchyňskou linku? I zde jsou keramické obklady řešením, které vám zajistí estetický vzhled a snadnou údržbu. Nabídka obkladů a dlažeb v interiéru ovšem nekončí u keramiky. Sáhnout můžete také po nadčasové kamenné dlažbě a obkladech. Tento extrémně odolný materiál může tvořit dominantu vašeho interiéru stejně jako být designovým doplňkem.Pokud máte oblibu v méně tradičních materiálech, neměly by vaší pozornosti uniknout 3D obklady nebo mozaika. Chcete sledovat nejnovější trendy, neopomeňte velkoformátovou dlažbu a obklady. Samostatnou kapitolou je venkovní dlažba, kterou můžete použít na vaší zahradě, terase a balkonu. Zde je nabídka snad ještě širší než v případě interiéru. Protože kromě keramiky a kamene máte na výběr dlažbu betonovou.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

PIEDRA

Společnost PIEDRA je výrobcem a prodejcem produktů z přírodního kamene. Na trhu působí od roku 2010 a zaměřuje se zejména na mramorové a kamenné koberce a prodej kamenných obkladů a dlažeb. V nabídce společnosti najdete také oblázky a drtě. Společnost PIEDRA získala ocenění Czech Superbrands, které v roce 2022 již popáté obhájila.  

DEKSTONE

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

Centrum hrubé výstavby

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.