Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Kamenné dlažby

Kamenné dlažby

Kámen si zamilujete. Skvěle vypadá, je extrémně odolný a výborně izoluje – a přesně taková bude i vaše kamenná dlažba. Na výběr je z desítek odstínů přírodního i umělého kamene, který můžete položit v předsíni, obýváku, ložnici, koupelně..., ale také na terase nebo kolem bazénu. Dokonalý designový prvek najde své uplatnění v interiéru i exteriéru a vydrží v podstatě navěky.

Značky

DEKSTONE

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

PIEDRA

Společnost PIEDRA je výrobcem a prodejcem produktů z přírodního kamene. Na trhu působí od roku 2010 a zaměřuje se zejména na mramorové a kamenné koberce a prodej kamenných obkladů a dlažeb. V nabídce společnosti najdete také oblázky a drtě. Společnost PIEDRA získala ocenění Czech Superbrands, které v roce 2022 již popáté obhájila.  

Kámen je součástí lidských domovů odnepaměti a zdá se, že se to jen tak nezmění. Díky svým výborným vlastnostem nachází široké uplatnění jak uvnitř, tak na terase nebo v zahradě, a to v celé řadě podob. Jednou z nejčastějších je kamenná dlažba, která už ani zdaleka není jen pro bohaté. Díky výhodným cenám je dostupná prakticky každému, navíc je tak odolná, že ji budete pořizovat jen jednou za život.

S kamennou dlažbou vnesete do svého interiéru i exteriéru nejen nepřehlédnutelný designový prvek, ale i příjemný dotek přírody. Kámen je tvrdý a extrémně odolný vůči povětrnostním podmínkám, a tak si léta zachová svoji původní podobu a snadno vydrží i několik generací. Kamenná podlaha z módy jen tak nevyjde, a proto když se rozhodnete obměnit kolem ní nábytek, nebo svůj dům či byt dokonce rekonstruovat, můžete se do toho pustit naprosto bez obav. 

Kamenná dlažba se hodí do všech typů interiérů, moderních i tradičních, stačí jen správně vybrat. V nabídce je dlažba z žuly, pískovce, kvarcitu, mramoru, travertinu, ale i umělého kamene. Jak přírodní, tak umělý kámen jsou přitom příjemné na dotek, ale také dobře izolují, vedou a akumulují teplo, takže jsou ideální v kombinaci s podlahovým topením. Kamenná dlažba se snadno čistí a nabízí se i v protiskluzové úpravě, což oceníte třeba v koupelně nebo u bazénu. 

Výhodou kamenné dlažby je snadná pokládka, její realizace je tak rychlá a čistá, nevýhodou pak vyšší cena. Podíváte-li se na ni ale jako na dlouhodobou investici, zjistíte, že se určitě vyplatí. 

V showroomu DEKSTONE a expozici Presbeton si můžete prohlédnout desítky vzorků přírodního i umělého kamene. Přijďte se inspirovat, poradit a vybrat si svoji novou kamennou dlažbu do Centra bydlení a designu Kaštanová.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.