Kamenné obklady

Kamenné obklady

Kámen s námi byl, je a bude... a zdá se, že čím dál tím víc. Kamenné obklady jsou trend a je jasné proč: vypadají luxusně, jsou extra odolné, snadno se čistí a vydrží i několik generací. S výhodou se uplatní v interiéru i exteriéru jako obložení fasády, komína, krbu nebo stěn v koupelně či obývacím pokoji. Vyberte si z desítek dekorů ten pravý pro vás, investice nebudete litovat. 

Značky

DEKSTONE

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

PIEDRA

Společnost PIEDRA je výrobcem a prodejcem produktů z přírodního kamene. Na trhu působí od roku 2010 a zaměřuje se zejména na mramorové a kamenné koberce a prodej kamenných obkladů a dlažeb. V nabídce společnosti najdete také oblázky a drtě. Společnost PIEDRA získala ocenění Czech Superbrands, které v roce 2022 již popáté obhájila.  

Kamenné obklady jsou v módě a jen tak z ní nevyjdou. Důvodů to má celou řadu. Kámen je nadčasový, skvěle vypadá a snadno jím vnesete nepřehlédnutelný designový prvek do moderního i tradičního interiéru i exteriéru. Kamenné obklady jsou tvrdé, pevné a extrémně odolné, a tak vám v nezměněné podobě vydrží i desetiletí. A to platí i o těch venkovních, kde kámen snadno odolá slunečnímu záření, vodě, horku i mrazu

Kamenné obklady se snadno udržují i čistí – v interiéru je od prachu a nečistot otřete navlhčeným hadříkem, venku pak vystříkáte vysokotlakým čističem (vapkou). 

Kamenné obklady dokonale vypadají na stěnách v koupelně, ale také v obytných prostorách, kde jimi můžete obložit krb nebo třeba celou stěnu. Dodatečnou izolační vrstvu dodají kamenné obklady fasádě, úžasně vypadají na komíně, plotě nebo zahradní zídce. Pozor ale na kvalitu podkladového materiálu: kámen je ve srovnání s ostatními materiály poměrně těžký, což ztěžuje také jeho montáž. I když šikovný kutil zvládne kamenné obklady nalepit sám, větší plochy raději svěřte profesionálům. 

S kamennými obklady jde ruku v ruce vyšší cena, která je ale jednorázovou a dlouhodobou investicí a určitě se vyplatí. Vybírat můžete z žuly, břidlice, kvarcitu či pískovce nebo zvolte umělý kámen, jenž dnes od toho přírodního už ani nepoznáte.

V showroomu DEKSTONE v Centru Kaštanová najdete desítky vzorků kamenných obkladů pro váš interiér i exteriér. Načerpejte inspiraci a poraďte se s odborníky.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.