Krby

Krby

Typickým prvkem domova byl od pradávna oheň. Jeho teplo a světlo sdružovalo celou rodinu. V dnešní době už otevřený oheň v domácnosti nepotřebujeme, ale přesto po něm toužíme. Milujeme tu vůni, typické praskání při hoření, hřejivé sálání plamenů, prostě příjemný pocit, který se nedá ničím jiným nahradit. Pořizujeme si krby a krbová kamna, nejen abychom si zatopili, ale také vytvořili útulnou atmosféru domova.

Špičková krbová kamna a krby různých značek si můžete prohlédnout a vybrat u společnosti HEDE v Centru hrubé výstavby. Krbová kamna značky HEDE jsou české výroby. Jsou vyráběna z těch nejodolnějších moderních materiálů po vzoru britských krbových kamen, která mají lety používání prověřenou konstrukci a technologii spalování. 

V nabídce HEDE ale najdete také krbová kamna zahraničních značek. Italský výrobce La Nordica-Extraflame vyrábí krbová kamna, krby a sporáky na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety v moderním, klasickém i rustikálním stylu. Dánská značka Aduro se specializuje na severský minimalistický design, další dánská značka Heta je zaměřená na krbová kamna pro nízkoenergetické stavby. Holandští výrobci Wanders a Harrie Leenders vynikají neotřelým unikátním designem a konstrukcí.

Kam tedy pro kamna? Do HEDE. Přijďte, vyberte si a vytvořte si skutečnou pohodu u domácího krbu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.