Okna

Okna

Okna mají výrazný vliv na celkovém vzhledu domu. Je jen na vás, zda zvolíte okna plastová, hliníková nebo dřevěná. V Centru bydlení a designu Kaštanová najdete spolehlivé dodavatele, kteří s vámi projdou potřeby vašeho domu, zodpoví vaše technické dotazy a společně najdete odpověď na otázku jaká vybrat okna. Sháníte střešní okna? I s tím vám v Centru bydlení a designu Kaštanová pomůžeme. Samozřejmostí jsou také doplňky jako sítě do oken, rolety, závěsy a další.

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Centrum hrubé výstavby

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.