Sítě do oken a dveří

Sítě do oken a dveří

Bzučení hmyzu kolem uší a štípance po celém těle mohou dát jinak krásnému letnímu večeru pěkně hořkou příchuť. Opatřete vaše dveře a okna sítěmi proti hmyzu a užijte si čerstvý vzduch bez nepříjemných následků. Volte pevné, posuvné, rolovací, plisé nebo integrované sítě z kvalitního materiálu – jsou téměř průhledné, jen tak se nepoškodí a budou vám sloužit dlouhá léta.

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Spát za teplé noci při otevřeném okně nemusí být luxus, ale zážitek, který si můžete dopřát třeba už zítra. Díky sítím proti hmyzu zůstanou nezvaní návštěvníci pěkně venku a vy si užijete čerstvý vzduch bez nepříjemného bzučení i štípanců. Sítí do oken i dveří je celá řada, aby vám ale sloužily podle vašich představ a dlouho vám vydržely, vybírejte pečlivě.  

Sítí proti hmyzu je několik druhů. Zatímco pevné sítě se používají u klasických oken a sejmete je (např. na zimu) spolu s rámem, ty otevíratelné – u dveří – otevřete pomocí pantů. Rolovací sítě pak umožňují snadné a rychlé navinutí na hřídel a své využití mají jak u oken, tak dveří. Posuvné sítě oceníte u balkonových nebo francouzských dveří, ale také teras nebo zimních zahrad

Pro střešní okna je vhodné pořizovat speciální síť. Ta se instaluje buď na okno, do ostění, nebo pod něj, je nenáročná na údržbu a spolehlivě udrží mouchy i komáry tam, kde mají být.

Moderní plisé sítě jsou vyrobené z kvalitní tmavé síťoviny a je možné je nalakovat na míru, snadno se ovládají, skvěle vypadají a montují se jak pomocí šroubů, tak na pevný suchý zip. Plisované sítě jsou odolné vůči změnám teplot, nekorodují a jsou téměř neviditelné. Integrované rolovací sítě jsou přímo součástí předokenních rolet, jejich ovládání je ale samostatné. 

Hustě tkaná síťovina sice do místnosti nepustí hmyz, ale ani tolik vzduchu a světla, jak by tomu bylo při otevřeném okně bez jakékoli bariéry. Řešením jsou sítě z high-tech látky Transpatec, která je až o 140 % prodyšnější než jiné sítě. Díky své jemné struktuře je látka perfektně průhledná, neomezuje tedy výhled z okna, zároveň je ale velmi pevná a jen tak se neroztrhne. 

Sítě proti hmyzu už dávnou nejsou nevzhledným, i když nevyhnutelným doplňkem oken a dveří. Díky svému modernímu zpracování a použitým technologiím se stávají designovým doplňkem, který plní svoji praktickou funkci, a ještě dobře vypadá. Přijďte si vybrat z kvalitních sítí proti hmyzu do showroomů LOMAX a Roto v Centru bydlení a designu Kaštanová.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.