Francouzská okna

Francouzská okna

Francouzská, neboli také velkoformátová okna přinášejí do našich domovů a životů dostatek světla, krásné výhledy do okolí a propojení s okolním světem. Množství prosklených fasád přibývá jak ve městech tak i na venkově. Není divu,  že se současné trendy ve výstavbě ubírají právě tímto směrem. A výrobci velkoformátových oken drží krok s dobou co se týká designu i kvality provedení.

Centrum hrubé výstavby

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Kanceláře

DAFE-PLAST

DAFE-PLAST je český výrobce plastových, kompozitních a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Okna velkých formátů Schüco splňují náročné požadavky moderní doby na design, komfort, bezpečnost i úspory energie. Spojují funkčnost s nadčasovou estetikou, každý objekt může díky těmto oknům získat nezaměnitelný charakter. Komfort bydlení zvyšuje automatizace ovládání oken, vždyť k otevření nebo zavření stačí jedno stisknutí prstem. Ovládací systémy Schüco umožňují také přirozené i automatické větrání a ovládání venkovních žaluzií a rolet.

Výrobce velkoformátových oken Schüco dává záruky na maximální energetickou účinnost, garantuje výrazně snížení výdajů za vytápění. Okna mají zabudovány běžným okem neviditelné, ale velmi účinné systémy pro zajištění bezpečnosti proti vloupání.

Okna, vchodové dveře, posuvné systémy a zimní zahrady pro váš domov si můžete přijít prohlédnout a vybrat do Centra hrubé výstavby, kde na vás expozice Schüco čeká. Vždy budete vítáni.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.