Důležité sdělení:
Milí návštěvníci a zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že ve středu 29. 1. 2020 bude Centrum bydlení a designu Kaštanová z technických důvodů otevřeno od 14h. V provozu budou showroomy Keraservis, Supellex, DEHO, Porte Karpi, Eclisse a Centrum hrubé výstavby. Děkujeme za pochopení.

Žaluzie

Žaluzie

Časté výkyvy teplot a čím dál větší počet tropických dní v roce negativně ovlivňují tepelnou pohodu v interiérech. Když slunce praží do oken od rána do večera, dokáže i dobře zaizolovaný dům proměnit ve výheň. Přehřívání interiéru je naštěstí možné se jednoduše a účinně bránit pomocí venkovních žaluzií.  Předokenní stínění se pomalu ale jistě stává nezbytností nejen v jižních státech, ale i u nás v Česku.

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

V oblasti stínící techniky jsou venkovní žaluzie největším trendem. Aktivně zadržují vstup tepla ze slunečního záření do interiéru a tím působí jako nástroj pasivního chlazení. Jsou oblíbené a vyhledávané také pro svůj moderní design. Nové typy lamel jsou mnohem subtilnější než dříve, díky tomu působí jemnějším a luxusnějším dojmem. Další možností zastínění jsou také venkovní rolety, kterou jsou méně designové a zato více praktické, než žaluzie - především snižují hlučnost, zvyšují bezpečnost a poskytnou dokonalé zatemnění.

Stínící technika velmi dobře drží krok dobou, stává se součástí tzv. chytrých domácností. Je možné ji regulovat pomocí dálkového ovladače nebo mobilní aplikace v mobilu, stejně tak jako ostatní zařízení domácnosti jako garážová vrata nebo topení. Synchronizací povětrnostních a teplotních čidel, které jsou součástí stínící techniky, systému vytápění a chytrého termostatu je možné dokonce výrazně ušetřit náklady za vytápění.

Kromě regulace tepla venkovní žaluzie zajišťují světelnou pohodu, účinně odstíní až 80% záření. A bonusem navíc je ochrana soukromí, díky správnému úhlu nastavení lamel bude v místnosti dost světla, ale zvenčí dovnitř nikdo neuvidí.

Ideální zastínění pro váš domov si můžete pohodlně vybrat v showroomu Lomax. Zkušení odborníci vám v Lomaxu pomohou se v nabídce zorientovat a vybrat si to nejlepší pro náš interiér i exteriér.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.