Závěsy

Závěsy

Záclony a závěsy - pamatujete si dobu jejich největšího rozkvětu? Brokátové závěsy a záclony, které svým vzorem připomínaly nejrůznější krajinky či jiné přírodní zátiší. Pravda, takové okázalosti se dnes už tolik nenosí, ale rozhodně by se na záclony a závěsy v interiérech nemělo zapomínat! Stačí navštívit showroom Optimal Interier Design a na první pohled poznáte, že tyto dekorační látky ušly pořádný kus cesty a jejich čas znovu přichází! 

Značky

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Ještě než se objevily rolety a žaluzie, tak to byly právě záclony a závěsy, které okna domů a bytů chránily před nenechavými pohledy z ulice. Jsou jistým ukazatelem bezpečí a intimity, které prožíváte pouze ve svém interiéru. A i když se za poslední roky spíše na jejich výhody zapomíná, pojďme si je znovu připomenout. Kromě zmiňovaného bezpečí a soukromí nabízí především výhody z hlediska akustického řešení místnosti a také působí jako jeden z mnoha vlivu tepelně-izolačních vlastností. Zatemňovací závěsy jsou proto skvělým pomocníkem.

Nejčastěji se s nimi můžete setkat v obývacích pokojích a ložnicích. Ale své uplatnění najdou dále v pracovnách, dětských pokojích a obecně v jakékoli místnosti domu, kde potřebujete klid anebo jej chcete vyzdobit.

Unikátní dekorační látky si přijďte vybrat na shworoom Optimal Inteier Design - čeká tu na vás plno značek a ještě více vzorů, druhů, barev a řešení.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.