Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní stínící technika je velkou multifunkční vychytávkou, díky které je možné ohromně zvýšit komfort bydlení. Kromě toho, že zkrotí ostré sluneční paprsky, v létě v domě udrží chládek a v zimě zase teplo. A to není zdaleka vše, co může nabídnout.

 

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Centrum hrubé výstavby

Inels

Společnost iNELS realizuje komplexní řešení inteligentní stavby. Díky bezdrátovému řešení a sběrnicové inteligentní elektroinstalaci můžete kontrolovat vytápění, klimatizaci nebo osvětlení. Vše je zároveň perfektně zabezpečené. Nejmodernější technologie vám umožní ovládat váš chytrý dům přes televizi, tablet nebo telefon. iNELS má řešení nejen pro chytré domy, ale i pro chytré kanceláře, veřejné budovy, obchodní centra nebo chytrá města.

Venkovní stínící technika zahrnuje spoustu produktů, ze kterých je možné si vybrat podle konkrétních potřeb. Jaká varianta je nejlepší? Pokud chcete ovlivnit množství světla a tepla v domě a ještě kvalitně zatemnit, nejlepší volbou jsou předokenní rolety. Pokud nepotřebujete dokonalé zatemnění, například v ložnici, venkovní žaluzie úplně postačí. A oproti venkovním roletám mají také pár výhod. Hlavní výhodou je možnost spuštění při otevřeném okně, můžete stínit a zároveň také větrat a to je v parném létě určitě oceníte. S žaluziemi je možné také lépe regulovat, kolik slunečních paprsků si do místnosti pustíte. 

Venkovní žaluzie se vyrábějí ve škále cca 2500 druhů barevných odstínů. Krásně je možné je vyladit s barvou dveří, oken nebo fasády. Kromě ručního ovládání je dnes už samozřejmostí je i  ovládání na dálku jako součást tzv. "chytré domácnosti" – buď aplikací v mobilu, nebo ovladačem na zdi.

Zajistěte si komfortní tepelnou i světelnou pohodu v obýváku, jídelně, kuchyni či dětském pokoji. Přijďte si vybrat stínící techniku do showroomu Lomax na Kaštanové. Těšíme se na vás.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.