Venkovní rolety

Venkovní rolety

Pokus zrovna stavíte dům, tak vás určitě při řešení oken napadá otázka, jak řešit jejich zatemnění. Jestli zvolit venkovní rolety, žaluzie nebo třeba vnitřní závěsy. Každá varianta má něco do sebe, ale venkovní rolety vám nabízí nejen širokou vizuální nabídku, ale také možnost šetření energií i snížení částky pojištění domu.

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Centrum hrubé výstavby

Roto

Roto je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken a solárních systémů. Již desítky let je také ověřeným a zkušeným partnerem pro optimální využití podkrovních prostor. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím k vysoké užitnosti s komfortním ovládáním a propracovaným designem. Společnost Roto si postupně vybudovala pozici prémiové značky střešních oken. Potom vstoupila do oboru solární technologie a zaměřila se na střechy budoucnosti. Kompletní systémy integrované do střechy dnes v dokonalé syntéze spojují obě činnosti, ve kterých firma Roto vyniká.

Pro venkovní stínění domu máte několik možností řešení. Jendou z nich jsou například předokenní rolety. Ať už pro okna nebo vchodové dveře - můžete si vybrat z široké barevné nabídky a svůj domov tak zabalit do sladěného kabátku. Co vám ale venkovní rolety přinesou po praktické stránce? Jejich umístění zvenku eliminuje jakékoli usazování prachu v interiéru a jejich ovládání umožňuje jemné stínění nebo dokonalé zatemnění.

Zároveň se při zavřených roletách šetří energie! V létě vám dovnitř neproniknou sluneční paprsky a nevytvoří v interiéru výheň, naopak v zimě zase udržíte potřebné teplo uvnitř a nepustíte jej ven. Zároveň pojišťovny uznávají venkovní rolety jako další bezpečnostní prvek a díky tomu snižují částky pojištění domu. Venkovní rolety, stejně jako například garážová vrata, je možné ovládat na dálku v rámci řešení inteligentní domácnosti.

Přijďte si vybrat variantu, která se vám nejvíce hodí na showroom LOMAX

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.