Rolety

Rolety

Pokud zrovna stavíte dům, tak vás určitě při řešení oken napadá otázka, jak řešit jejich zatemnění. Jestli zvolit venkovní rolety, žaluzie nebo třeba vnitřní závěsy. Každá varianta má něco do sebe, ale venkovní rolety vám nabízí nejen širokou vizuální nabídku, ale také možnost šetření energií i snížení částky pojištění domu.

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Pro venkovní stínění domu máte několik možností řešení. Jendou z nich jsou například předokenní rolety. Ať už pro okna nebo vchodové dveře - můžete si vybrat z široké barevné nabídky a svůj domov tak zabalit do sladěného kabátku. Co vám ale venkovní rolety přinesou po praktické stránce? Jejich umístění zvenku eliminuje jakékoli usazování prachu v interiéru a jejich ovládání umožňuje jemné stínění nebo dokonalé zatemnění.

Zároveň se při zavřených roletách šetří energie! V létě vám dovnitř neproniknou sluneční paprsky a nevytvoří v interiéru výheň, naopak v zimě zase udržíte potřebné teplo uvnitř a nepustíte jej ven. Zároveň pojišťovny uznávají venkovní rolety jako další bezpečnostní prvek a díky tomu snižují částky pojištění domu. Venkovní rolety, stejně jako například garážová vrata, je možné ovládat na dálku v rámci řešení inteligentní domácnosti.

Přijďte si vybrat variantu, která se vám nejvíce hodí na showroom LOMAX

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.