Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Slunečníky

Slunečníky

Slunečníky a další varianty stínění jsou nezbytným vybavením pro vaši zahradu, balkon, terasu nebo zkrátka jakékoli jiné venkovní posezení. Sluníčko je někdy opravdu nepředvídatelné, a proto si krásné chvíle nenechme kazit neustálým mračením. Pokud si ale pamatujete plastové kusy s látkou v kruhovém tvaru, které téměř nestínily a pořád se jenom převracely, tak to vás rovnou vyvedeme z omylu. Dnes už si slunečníky můžete vybírat opravdu krásné, moderní a stylové. Nebo třeba stínící plachty. Inspirujte se!

Značky

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Zahradní stínění nám dnes již nabízí mnoho podob. Můžeme vybírat mezi slunečníky, stínícími plachtami, markýzami nebo rovnou celými pergolami a dalšími přístřešky. Cílem je jediné - vytvořit si dokonalé zákoutí pro skvělé chvíle odpočinku. Když se ale podíváme zblízka na slunečníky, tak vás při výběru čeká v podstatě variace velikosti a mechaniky obsluhy. Můžete vybírat slunečníky obdélníkové, čtvercové nebo kruhové a co se týče obsluhy, buďto jsou řešeny klasicky mechanickým posuvem anebo pomocí lanka ovládaného ručkou v motorku. U těchto slunečníků si ale dejte pozor především na jejich umístění - pokud potřebujete zastínit otevřený prostor nebo zákoutí, kde hodně fouká, tak je potřeba dávat opravdu velký pozor na vyvrácení.

Proto jsou také velmi oblíbené stínící plachty. Buďto jen plachta, tradičně v trojúhelníkovém nebo čtvercovém tvaru, kterou jednoduše natáhnete a upevníte do požadovaného prostoru nebo stínící plachty s konstrukcí. Tady se bavíme o moderních produktech, které nabízí zastínění komplexní nebo jen částečné. Kompletní nabídku vám rádi odprezentují na showroomu Porte Karpi.

Nenechte si sluníčkem kazit krásný den - přijďte si na Kaštanovou vybrat vhodné stínění.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.