Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Vířivky

Vířivky

Dokonalý odpočinek ve vířivce a masáž unavených svalů pomocí hydroterapie - kdo by si nechtěl takovou péči užívat každý den? A můžete! Pěkně z klidu svého domova si můžete dopřát dokonalou relaxaci. Ať už v koupelně, zimní zahradě, na terase anebo uprostřed zahrady. Zaměřte se při jejím výběru hlavně na tři vlastnosti - její velikost, tedy kolik lidí se do ní vejde, nabídka funkcí a především její izolační schopnosti. Pořizovací cena totiž není jediný výdaj - je nutno započítat i energie, které vířivka spotřebuje pro udržení tepla. Vsaďte proto na jistotu!

Centrum hrubé výstavby

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

V areálu Centra Kaštanová si můžete prohlédnout a také vyzkoušet vířivky značky Villeroy & Boch v zastoupení firmy EuroWellness. Německá a osvědčená kvalita, kterou vám ze srdce můžeme doporučit. Vybírat si můžete ze čtyř kolekcí - od ekonomické a cenově dostupné až po pomyslné Ferrari mezi vířivkami. Tam už si můžete připlatit za dodatkové funkcionality a pak už jen stačí sklenička šampaňského a vše je jak má být. 

Největší prim je u vířivek Villeroy & Boch jejich izolační vlastnost. Díky speciálně upravenému potrubí je totiž zajištěná téměř dokonalá izolace tepla. Není potřeba poté plýtvat energiemi, aby zůstala voda teplá. Vířivky Villeroy & Boch se tak můžou pyšnit titulem nejekonomičtější vířivky na trhu. Dalším velkým plusem je výměnný systém JetPak, díky kterému si můžete užít desítky různých masáží v jedné vířivce. Jedná se o vyměnitelné zádové panely a každý je uzpůsoben pro jiný proud vody, na jiných lokacích. Vy si tak užijete dokonalou masáž. 

Přijďte se sami přesvědčit na Kaštanovou a hlavně - plavky s sebou!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.