Sauny

Sauny

K přednostem domácích saun patří dostatek soukromí, komfort a úspora času. Není potřeba se nikam přepravovat a nic dopředu plánovat. Dokonalý relax, otužování a posilování imunity máte na dosah ruky, kdykoliv si vzpomenete. Pozvěte přátele, užijte si společně strávený čas s rodinou nebo se do sauny zavřete sami a meditujte. Je jen na vás, jak domácí saunu využijete.

Centrum hrubé výstavby

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

Jaký druh sauny si pořídíte? To záleží na vašich možnostech a také představách. Pokud máte rodinný dům se zahradou, vybudujte si venkovní saunu – buď samostatný saunový domek nebo místnost spojenou s domem, s vířivkou, bazénem s odpočinkovou terasou nebo jen ochlazovacím sudem či sprchou. Můžete se rozmáchnout a nechat si navrhnout saunu i s odpočívárnou na míru. Pokud nemáte tolik prostoru, bez problémů umístíte malou saunu i do bytu, k dispozici jsou saunové boxy, které můžete umístit do rohu místnosti – ta nejmenší je dimenzována pro 2 osoby.  

Co se týká způsobů, jak se saunovat, máte z čeho vybírat! Tradiční finská sauna je obložená dřevem a je určena pro milovníky vysokých teplot a suchého tepla. Další možností je infra sauna, která využívá suchého tepla a pracuje s nižšími teplotami. Dříve se používala ve zdravotnictví jako úspěšná léčebná metoda, nyní si ji může kdokoliv pořídit domů, je vhodná pro lidi s vyšším tlakem nebo astmatiky. Biosauna je kombinací parní a finské sauny – má vyšší vlhkost a nižší teplotu. Aromasauna zase využívá blahodárných účinků aromaterapeutických olejů na lidské zdraví.

Jako do všech oborů, také do oboru wellness pronikly chytré technologie. Pořiďte si dálkové ovládání nebo chytrou aplikaci do mobilního telefonu, která vám saunu zapne na dálku a nastaví na určitý čas požadovanou teplotu, naprogramuje oblíbenou hudbu nebo barevné spektrum. 

Přijďte si poskládat tu správnou kombinaci pro váš wellness na Kaštanovou. V Eurowellness si vyberete tu správnou saunu, vířivku nebo bazén do interiéru či do zahrady, přesně podle vašich potřeb.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.