EuroWellness
EuroWellness logo

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

Naše parketa:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Kdo by si nezamiloval příjemnou bublibkovou masáž ve vířivce? Přijít domů z práce nebo tréninku, v pohodlí domova si lehnout do vířivky a nechat se opečovávat... To ale nemusí být jenom snem! Domácí vířivku si můžete pořídit i do svého domova - do koupelny nebo třeba na zahradu.

EuroWellness dodává prvotřídní vířivky německé značky Villeroy & Boch. Vybírat můžete ze čtyř sérií, která nabízí varianty vířivek od ekonomického až po nadstandardní řešení. Na výběr máte nejen velikost a hloubku, ale také počet míst či další funkce. Vířivky Villeroy & Boch se pyšní prvenstvím z hlediska nejekonomičtějších vířivek na trhu. Díky speciálnímu řešení vedení potrubí a izolaci jsou naprosto minimální ztráty tepla. Proto je důležité si uvědomit, že tím se údržba z hlediska financí mnohonásobně snižuje.

Tou nejdůležitější výsadou vířivek Villeroy & Boch je ale systém JetPak. Výměnný systém panelů, které poskytují rozdílnou hydromasážní terapii. Zkrátka co jeden panel to určitý druh masáže. Vy sami si tak můžete určit, jestli zrovna potřebujete namasírovat bederní páteř nebo celkově uvolnit tělo. Panely je možné dokoupit kdykoli a libovolně je vyměňovat.

Přijťe si sami vířivku vyzkoušet! V areálu Centra Kaštanová pro vás máme jednu připravenou - stačí vzít plavky a směle do toho!

 

Novinky & akce

Vířivky se slevou až 40 % přináší EuroWellness

Chcete si užít dokonalou relaxaci ve vířivce, proud bublinek, který masíruje vaše tělo - a to vše v pohodlí s...

Vítězná vířivka i pro vaši zahradu!

Letní dny jsou už skoro za rohem, a proto se spolu pojďme podívat na to, jaký další šperk může vyzdobit vaši ...

Wellness ve vířivce z pohodlí domova

Znáte to - vrátíte se unaveni z práce domů a chcete si pořádně odpočinout. Nebo potřebujete promasírovat sval...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.