NOVINKY

Prémiové vířivky pro dokonalý wellness zážitek. Vířivka Villeroy&Boch s hydroterapií.

Vířivka - Eurowellness | Kaštanová

Není třeba balit kufr – jednoduše si odpočiňte od každodenního života s vířivkou na vlastní zahradě nebo terase a užijte si hýčkající a energizující sílu bublající vody pod širým nebem.

Ať už zvolíte model z řady Design Line, Premium Line či Comfort Line, všechny tyto varianty se postarají o váš maximální komfort a dokonalý wellness zážitek.

Horká voda uvolní vaše svalstvo a hydromasáž za pomoci unikátní technologie s panely JetPak pak zklidní vaší mysl a odstraní všechno napětí. V kombinaci klidu ve vašem oblíbeném prostředí, podtrženého ambientním osvětlením, pak získáte ten pravý energizující wellness zážitek. Individuální nabídku na prémiové vířivky Villeroy&Boch vám připraví společnost EuroWellness.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE. Prohlédněte si vířivky na vlastní oči v expozici společnosti Eurowellness v Centru hrubé výstavby

Značky v novince

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance 9. narozeniny Centra bydlení a designu Ka...

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.