NOVINKY

Prémiové vířivky pro dokonalý wellness zážitek. Vířivka Villeroy&Boch s hydroterapií.

Vířivka - Eurowellness | Kaštanová

Není třeba balit kufr – jednoduše si odpočiňte od každodenního života s vířivkou na vlastní zahradě nebo terase a užijte si hýčkající a energizující sílu bublající vody pod širým nebem.

Ať už zvolíte model z řady Design Line, Premium Line či Comfort Line, všechny tyto varianty se postarají o váš maximální komfort a dokonalý wellness zážitek.

Horká voda uvolní vaše svalstvo a hydromasáž za pomoci unikátní technologie s panely JetPak pak zklidní vaší mysl a odstraní všechno napětí. V kombinaci klidu ve vašem oblíbeném prostředí, podtrženého ambientním osvětlením, pak získáte ten pravý energizující wellness zážitek. Individuální nabídku na prémiové vířivky Villeroy&Boch vám připraví společnost EuroWellness.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE. Prohlédněte si vířivky na vlastní oči v expozici společnosti Eurowellness v Centru hrubé výstavby

Značky v novince

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

Novinky & akce

Designový den na Kaštanové

Den plný odborných informací a produktových novinek ze světa architektury, zakončený odbornou přednáškou jedn...

Ozdobte svůj domov pomocí moderních doplňků

Doplňky do domácnosti a moderní dekorace mohou být skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova osobní styl ...

Tipy, jak vybrat podlahu pro váš domov

Stavíte nebo plánujete renovaci svého domu nebo bytu? Výběr podlahy může být jednou z nejdůležitějších rozhod...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.