Osvětlení

Osvětlení

Budiž světlo! Ale jaké vybrat? Ono totiž výběr osvětlení není úplně jednoduchou záležitostí. Nejprve si uvědomit, kam světlo umístíme. To je dobré vědět už při plánování interiéru nebo řešení hrubé stavby, protože to usnadní práci pro rozvody elektřiny. Pokud si sami s takovým detailem nevíte rady, tak je vhodné využít služeb architekta, který vám přesně s takovým problémem pomůže a především nasměruje správným směrem. Pak výběr samotného světla. Tady je velmi důležité, jestli chcete volit osvětlení do interiéru nebo exteriéru. Světla do jídelny budou svým materiálem přece jen trochu odlišná od světel, která použijete na zahradu. Ta potřebují odolávat mnoha povětrnostním vlivům. A pak už jen definovat design a míru osvětlení. 

Značky

Hormen

Český výrobce svítidel a osvětlovacích systémů prošel od svého založení v roce 2004 dynamickým vývojem a stal se předním dodavatelem energeticky šetrných osvětlovacích řešení a aplikací pro obchodní a kancelářská centra, hotely, školy, bytové projekty a rodinné domy, veřejné budovy i venkovní prostory. Osvětlovací systémy firmy HORMEN splňují požadavky certifikací pro energeticky šetrné budovy, o čemž svědčí získané certifikáty LEED a BREEAM. Díky nabídce svítidel ve 26 RAL barvách si můžete objednat designová svítidla v odstínu, který nejlépe zapadá do vašeho interiéru.

VALMAX

Česká společnost VALMAX Led Eco již téměř 10 let nabízí designová svítidla a napínané stropy. Zajišťují osvětlení domácností i firem. Vyrábí také LED osvětlení na míru včetně instalace osvětlení. 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.