LED svítidla

LED svítidla

Sviťte efektivněji. LED svítidla poskytují větší svítivost při nižší spotřebě energie. V Centru bydlení a designu Kaštanová najdete efektivní designová svítidla, případně si budete moci vyrobit svítidla na míru. Vsaďte na jistotu v podobě LED svítidel. 

Značky

Hormen

Český výrobce svítidel a osvětlovacích systémů prošel od svého založení v roce 2004 dynamickým vývojem a stal se předním dodavatelem energeticky šetrných osvětlovacích řešení a aplikací pro obchodní a kancelářská centra, hotely, školy, bytové projekty a rodinné domy, veřejné budovy i venkovní prostory. Osvětlovací systémy firmy HORMEN splňují požadavky certifikací pro energeticky šetrné budovy, o čemž svědčí získané certifikáty LEED a BREEAM. Díky nabídce svítidel ve 26 RAL barvách si můžete objednat designová svítidla v odstínu, který nejlépe zapadá do vašeho interiéru.

VALMAX

Česká společnost VALMAX Led Eco již téměř 10 let nabízí designová svítidla a napínané stropy. Zajišťují osvětlení domácností i firem. Vyrábí také LED osvětlení na míru včetně instalace osvětlení. 

LED svítidla jsou moderní, úsporné a ekologické zdroje osvětlení. Oproti klasickým světlům jsou schopna poskytnout výrazně lepší světelný výkon při nižší spotřebě energie. Mezi hlavní výhody LED svítidel patří:

1) Vysoká úspornost – LED svítidla spotřebují v průměru o 80 % méně energie než klasické zdroje osvětlení.

2) Dlouhá životnost – LED světla vydrží v průměru až 50 000 hodin, což je až desetkrát více než u klasických zdrojů.

3) Jsou ekologické – LED svítidla neobsahují žádné nebezpečné látky jako rtuť nebo kadmium a navíc mají nižší uhlíkovou stopu.

4) Lepší kvalita světla – LED světla poskytují příjemnější a přirozenější světlo s vyšší barevnou reprodukcí.

LED svítidla najdou uplatnění ve všech typech prostor. LED žárovky jsou dnes velmi populární náhradou klasických žárovek v obytných místnostech, koupelnách, kuchyních nebo na zahradě. Populární jsou také ve firemních prostorách, na veřejném osvětlení i v průmyslu.

Přijďte do showroomu Valmax, kde najdete ukázku LED svítidel, ale také získáte možnost nechat si vyrobit svítidlo přesně podle svých potřeb a představ.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.