Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Lustry

Lustry

Kvalitní designové lustry jsou nezbytným doplňkem do každého prostoru. Jaké ale vybrat, aby byly zajímavé, ladily s celkovým vyzněním interiéru, a navíc byly perfektně funkční, tedy dané místo správně osvětlily? Jiné osvětlení je vhodné nad jídelní stůl, jiné do obývacího pokoje nebo do haly.

Značky

VALMAX

Česká společnost VALMAX Led Eco již téměř 10 let nabízí designová svítidla a napínané stropy. Zajišťují osvětlení domácností i firem. Vyrábí také LED osvětlení na míru včetně instalace osvětlení. 

Výrazné lustry neboli závěsná svítidla dodají interiéru moderní ráz a mohou krásně podtrhnout celkové vyznění místnosti. V jídelnách se samozřejmě doporučuje umístit je přímo nad stolem, rozsvícená světla takto jídelnímu stolu přiřazují status výjimečnosti a správně jej povyšují na středobod jídelny. V obývacích pokojích bývá zvykem umístění lustru do středu místnosti. Lustr uprostřed interiéru působí velmi harmonicky. U středového lustru je potřeba nezapomenout na doplňková svítidla – nástěnná svítidla, stojací nebo stolní lampy.

Jednotlivá svítidla je potřeba vybírat tak, aby k sobě samozřejmě ladil jejich design, ale také jejich „barevná teplota“ a intenzita osvětlení. Tady určitě oceníte možnost koupě svítidel, u kterých je možné intenzitu svícení přizpůsobí náladě a dané denní době. Během jídla nebo při společných činnostech můžete osvětlení zintenzívnit a při důvěrné konverzaci světlo ztlumíte. Lze také zakoupit speciální techniku pro dálkové ovládání světel.

Vybrat si luxusní křišťálový lustr, moderní plastový, minimalistický plechový nebo snad jen obnažené žárovky zavěšené na kabelech? Vyznat se v nepřeberné nabídce svítidel a vybrat to nejlepší pro váš domov není úplně jednoduché. Naše doporučení zní, ostatně jako v každém oboru, obrátit se na odborníky. Specialisté v showroomech Hormen a Valmax vám poradí, jak nejlépe sladit osvětlení s vaším interiérem, abyste se cítili dobře.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.