NOVINKY

Snadné ovládání světla od iNELS

Unikátní vestavný stmívač iNELS RFDEL-71B si zaslouží vaši pozornost zejména díky své schopnosti ovládat intenzitu světla všech světelných zdrojů – od klasických žárovek, přes úsporné stmívatelné žárovky až po LED světelné zdroje.

Pokud vás nebaví stále hledání vypínačů, právě jste našli skvělé řešení pro váš problém. Typ světelného zdroje se jednoduše nastaví, nabízí šest funkcí, mezi které například patří oblíbený plynulý náběh nebo doběh. Obrovskou výhodou je také variabilita ovládání stmívače. Nastavením minimálního jasu se eliminuje blikání světelných zdrojů, což je užitečné zejména u dnes populárních LED zdrojů a nechybí ani integrovaná ochrana proti přehřátí.

Kromě stávajícího tlačítka se dá RFDEL-71B ovládat i pomocí ovladačů systému iNELS RF Control – bezdrátovým vypínačem, klíčenkou, ovladačem RF Pilot či chytrým telefonem.

Stmívač RFDEL-71B je ideálním řešením do prostor, kde je potřeba bezdrátově spínat a stmívat osvětlení a díky jeho malým rozměrům ho snadno skryjete. Přidanou hodnotou výrobku je především to, že může být součástí komplexnějšího bezdrátového systému, který můžete kdykoliv rozšiřovat a ovládat tak osvětlení, topení, audio a video a mnoho dalších funkcí chytré domácnosti dnes i pomocí smartphonu nebo nově i smart TV.

Pro více informací kontaktujte našeho partnera, společnost iNELS.

Novinky & akce

Kaštanová radí, jak si vybrat dveře | VIDEO

Řešíte zrovna výběr dveří do svého domova? Nevíte, jestli zvolit dveře klasické nebo posuvné? A jaký materiál...

Kaštanová radí, jak na betonovou stěrku do koupelny | VIDEO

Docela často se setkáváme s otázkou, jestli je betonová stěrka vhodná do koupelny. Vydrží? Neponičí se? A jak...

Kaštanová radí, jak na interiér s tapetami | VIDEO

Nechcete mít doma bílé zdi? Za to chcete najít barevnou a veselou variantu, která přivede váš domov k životu?...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.