Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Spolupracujeme

Spolupracujeme

Centrum bydlení a designu Kaštanová je unikátním prostorem, kde najdete vše pro svůj vysněný domov. Aby mohlo vznikat ještě více vysněných domovů, tak v Centru rádi spolupracujeme s ověřenými firmami, které sdílí stejné hodnoty. Inspirujte se!

Tradiční brněnská realitní společnost, která již od roku 1991 nabízí služby spojené s prodejem a pronájmem rezidenčních i komerčních nemovitostí.

Centrum bydlení a designu Kaštanová se s Real Spektrum setkávají v rámci řešení klientských změn nabízených bytů a domů, aby z něj společně vytvořili vysněný domov pro každého klienta.
Společnost HANÁK & SYNOVÉ s.r.o. je realitní kancelář specializovaná na prodej developerských projektů a vyhledávání investičních příležitostí v oblasti realit.

Centrum bydlení a designu Kaštanová se s firmou HANÁK & SYNOVÉ setkávají v rámci vzniku i řešení klientských změn nabízených bytů a domů, aby z něj společně vytvořili vysněný domov pro každého klienta.
Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.