Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, v rámci nařízení vlády je Centrum Kaštanová aktuálně OTEVŘENO pro velkoobchodní odběratele, firmy a živnostníky. Detailní informace o provozu najdete v sekci značky nebo v novince. Děkujeme za pochopení.

Kontakt

Kaštanová
Centrum bydlení a designu

Kaštanová 515/125a
620 00 Brno - Tuřany

Otevírací doba
Po - Pá 09:00 - 18:00 (areál Centra)
So zavřeno
Ne zavřeno

Informace a areál Centra bydlení a designu Kaštanová jsou otevřeny ve všední dny 9:00 - 18:00 hod. Pro informace týkající se otevírací doby konkrétního showroomu prosím kontaktujte dané zástupce značky. Více informací o aktuální situaci najdete ve článku ZDE.

Kontakt
Pavla Zlámalová
Pavla Zlámalová

Promotérka Centra Kaštanová

+420 702 017 447 zlamalova@kastanova.cz
Darek Pieczurczyk
Darek Pieczurczyk

Manažer pro klíčové zákazníky

+420 602 306 836 darek@kastanova.cz

Jak se k nám dostanete?

Pojedete-li z centra Brna, od Zvonařky se vydáte ulicí Plotní do Komárova, stále po hlavní, kolem Mariánského náměstí (budova GiTy), projedete křižovatkou Hněvkovského-Sokolova, dále až ke světelné křižovatce Hněvkovského-Kaštanová, za kterou již začíná dálnice D2 na Bratislavu.

Na této křižovatce odbočíte vlevo na ulici Kaštanovou. Pojedete okolo Makra, podjedete dálniční most, přejedete malý mostek a odbočíte ostře vpravo na křižovatce u autoservisu.

Vydáte se rovně, kolem Balbínova pramene k rozcestí, kde jsou vjezdy do areálů Agro Tuřany, Top tisk a centrum Kaštanová.

V areálu objedete budovu Ello zprava a již uvidíte naše parkoviště a centrum Kaštanová.

Centrum Kaštanová je v blízkosti zastávky Ráječek MHD Brno, před areálem Makra. Jezdí k nám autobusy 40, 48, 63109, 509.

Úzké je to k nám 5 zastávek. Po vystoupení půjdete dále po  trase autobusu směrem na Tuřany, projdete pod dálničním mostem a za cca 70 m, vedle šedé budovy, se vydáte vpravo po chodníku mezi ploty.

Na konci chodníku se vám otevře prostor drobné křižovatky, kde se stačí vydat jemně doleva - směrem k budově Top Tisk. Zde uvidíte vjezd a bránu Centra Kaštanová. Projdete branou, obejdete budovu Ello zprava a již uvidíte Centrum Kaštanová.

Napište nám


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.