O Centru Kaštanová

O Centru Kaštanová

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00
Ne zavřeno

Centrum bydlení a designu Kaštanová je jedinečným prostorem setkávání a navazování spolupráce architektů, developerů, stavebních firem a koncových zákazníků. Na Kaštanové můžete realizovat své sny o novém bydlení. Jedinečná prezentace Centra hrubé stavby vás provede projektováním nového domova od samotného základu, zatímco ve 14 designových showroomech si vyberete jednotlivé části interiéru. Od podlahy přes koupelnu a ložnici až po detaily v obývacím pokoji.

Vše pro bydlení na jednom místě.

Centrum Kaštanová vám nabízí možnost vybrat si vše pro bydlení na jednom místě - a to už od samotného projektu hrubé stavby nebo návrhu interiéru. Nemusíte přejíždět z jedné schůzky na druhou a domlouvat prohlídku všech obchodů. Stačí přijít na jedno místo a v inspirujícím prostředí si vybrat vše, co potřebujete. A zároveň se můžete občerstvit v designové kavárně.
Přijďte si k nám vybrat svůj nový domov.

Máte cestu blíž do Prahy?

Potom navštivte naše Centrum bydlení a designu Křižíkova v Praze.

Co u nás najdete?

14 showroomů

V areálu můžete najít 14 designových a prostorných showroomů, které jsou vám k dispozici ať už při hledání inspirace nebo řešení vybavení interiéru či exteriéru. Odborníci na showroomech jsou připraveni vám poradit a pomoci s každým vaším přáním.

21 značek v Centru hrubé stavby

Vše pro základy a stavbu domu na jednom místě. Komplexní řešení výběru materiálu, ať už z hlediska cihel nebo pórobetonu, vyzkoušení střešních oken nebo výběr topení a větrání. K ruce jsou odborníci, kteří vám pomůžou najít to správné řešení.

38 značek v technickém zastoupení

V areálu Centra můžete najít několik dalších firem, které vám nabízí možnosti návrhů interiérů nebo také řešení a dozor staveb. Své zázemí mají tyto firmy v kancelářích, ale pro schůzku s vámi lze také využít prostředí designové kavárny.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.