Heluz
Heluz logo

Heluz

Web heluz.cz

Od základu po komín. Heluz nabízí kvalitní cihly s různými parametry, stropy, překlady i komíny pro tuhá, kapalná či plynná paliva. Nabízí vysoký komfort při stavbě nízkoenergetických i pasivních domů. Díky širokému výběru cihel například z řady FAMILY si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Cihlářská hlína je krásný přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi. Dobře vypálená, je tvrdá jako kámen, zároveň však prodyšná, s přesnými detaily. Přijďte si ji prohlédnout.

Naše parketa:

Brno centrum hrubé stavby
Otevírací doba
Po - Pá 09:00 - 18:00
So 09:00 - 13:00
Kontakt

Při výběru stavebního materiálu se nejčastěji volí mezi cihlou, pórobetonem a betonem. Cihla má ale jednoznačně své nezastupitelné místo a v České republice to k ní táhne opravdu hodně lidí. A proč? Kromě toho že je to nejstarší stavební materiál, tak vyniká především svými tepelně-izolačními vlastnostmi. Tento přírodní materiál je po vypálení velmi tvrdý a odolný, ale přitom prodyšný. V zimě tedy udrží teplo domova a v létě naopak chladí. Heluz ale kromě samotných cihel nabízí komplexní řešení stavby domu. Můžete tak získat od jedné značky obvodové zdivo, stropy, překlady, komíny a další cihelné výrobky - vše od jednoho výrobce pro snadnější řešení stavby. Nemusíte se tak bát nepříjemných překvapení, kdy byste mohli zjistit, že jeden prvek nesedí na ten druhý.  

Společnost Heluz se snaží neustále posouvat dopředu a inovovat produkty směrem, který zajistí větší izolaci domova. Především série produktů FAMILY se díky své polystyrenové výplni vyznačuje nejvyšší schopností tepelné izolace. Inovovaná cihla Family se tak svými tepelně-izolačními schopnostmi rovná obyčejné cihle s 16cm zateplením. Díky správně vybranému stavebnímu materiálu tak můžete ušetřit na dodatečném zateplování.

Přijďte si do centra hrubé výstavby vybrat variantu, která bude pro stavbu vašeho domova tím nejlepším.

Novinky & akce

Zateplování

Zateplování je nejpopulárnější cestou ke snížení energetické náročnosti budov a koncoví zákazníci ho často ch...

Tiché noci od Heluzu

Malou revoluci v řešení akustických stěn si slibuje Heluz od první broušené AKU cihly se vzduchovou neprůzvuč...

Nová expozice Heluz

Nově je v Centru hrubé výstavby na Kaštanové k vidění expozice společnosti HELUZ, tradičního českého výrobce ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.