Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Nakupte cihly HELUZ levněji

Akce cihly HELUZ levněji | Kaštanová

Společnost HELUZ je průkopníkem nejen v oblasti vývoje cihelných systémů, ale také v přístupu k věrným zákazníkům. Právě ty chce odměnit garantovanou slevou na nákup cihel HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1. Stačí se do 31. srpna 2022 registrovat na heluz.cz/akce a cihly objednat do 15. září 2022.

Akce se vztahuje na cihly v šíři 38, 48 a 50 cm. Pokud zákazník splní všechny podmínky, získá garantovanou slevu z ceníkových cen. Vývoz objednaných cihel bude možné domluvit pouze od 1. března do 30. června 2023. Díky akci tak zákazníci získají cihly HELUZ za nižší cenu a v příštím roce budou moci stavět bez čekání.

Akce cihly HELUZ levněji | Kaštanová

Pro účast v akci je nejprve důležité se registrovat na odkazu www.heluz.cz/akce a to nejpozději do 31. 8. 2022. Mít zpracovaný výkaz výměr, tedy konkrétní požadavky na množství materiálu a práce. Od společnosti HELUZ získá slevový kód, se kterým poté nejpozději do 15. září 2022 objedná cihly u některých z vybraných stavebnin. V období od 1. 3. do 30. 6. 2023 ze stavebnin odebere minimálně 70 % objednaných cihel ze zpracovaného výkazu výměr. Akce se vztahuje na cihly řady HELUZ a HELUZ FAMILY 2in1 v šíři 38, 44 a 50 cm.

A to není jediná výhoda. Zákazník získá po odebrání materiálu přístup k Šekové knížce HELUZ, ve kterém najde další výhodné akce pro jeho stavbu. Tato možnost platí pro stavby realizující se na území České republiky.

Akce cihly HELUZ levněji | Kaštanová

Proč si vybrat cihly HELUZ?

Pálené cihly z řady HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1 mají vynikající izolační vlastnosti. I bez dodatečného venkovního zateplení udržují v domě v létě i v zimě příjemné klima a zároveň předcházíte hromadění vlhkosti. Cihly splňují parametry pro získání dotací na stavbu nízkoenergetických domů. Cihelný systém HELUZ je sestavený tak, aby na sebe pohodlně navazoval a stavba se tak zrychlila a zjednodušila. Omítnuté pálené cihly také vynikají svou životností, vydrží více než 100 let.

Přijďte si unikátní cihlelný systém HELUZ FAMILY prohlédnout do Centra hrubé výstavby. Přesvědčte se, že tato akce na levnější cihly HELUZ se skutečně vyplatí

Chci poradit s výběrem cihel HELUZ.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Heluz

Od základu po komín. Heluz nabízí kvalitní cihly s různými parametry, stropy, překlady i komíny pro tuhá, kapalná či plynná paliva. Nabízí vysoký komfort při stavbě nízkoenergetických i pasivních domů. Díky širokému výběru cihel například z řady FAMILY si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Cihlářská hlína je krásný přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi. Dobře vypálená, je tvrdá jako kámen, zároveň však prodyšná, s přesnými detaily. Přijďte si ji prohlédnout.

Novinky & akce

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.