Cihly

Cihly

Z čeho stavět dům? Jedna z otázek, kterou si položí, každý, kdo chce položit základy. Pokud se rozhodnete pro tradiční řešení cihelné stavby, tak se můžete těšit na výhody tohoto nejstaršího a nejosvědčenějšího materiálu. Cihly se hodí i pro nízkoenergetické a pasivní domy - můžete vybírat z několika variant produktů, které vám pomůžou jedním tahem vyřešit i zateplení a omezit tak tepelné ztráty.

Centrum hrubé výstavby

Heluz

Od základu po komín. Heluz nabízí kvalitní cihly s různými parametry, stropy, překlady i komíny pro tuhá, kapalná či plynná paliva. Nabízí vysoký komfort při stavbě nízkoenergetických i pasivních domů. Díky širokému výběru cihel například z řady FAMILY si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Cihlářská hlína je krásný přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi. Dobře vypálená, je tvrdá jako kámen, zároveň však prodyšná, s přesnými detaily. Přijďte si ji prohlédnout.

Při výběru cihel si nejdříve potřebujeme ujasnit pro jaký dům cihly vybíráte - jestli se jedná o pasivní dům nebo nízkoenergetický. To je stanoveno již ve vašem projektu a celá hrubá stavba se podle něj realizuje. Podle typu stavby volíme typ cihly. Dále si ještě ujasníme, jestli hledáte řešení pro obvodové zdivo nebo vnitřní zdivo. Při řešení obvodového je kladen velký důraz na izolační vlastnosti. Vlhkost, zima nebo zvuky z ulice musí zůstat venku. 

Proto nabízí společnost Heluz širokou nabídku cihel - od standardních a univerzálních Heluz UNI až po kompletní izolační řešení s cihlami Heluz FAMILY. Ty jsou nejvíce oblíbené právě díky svým tepelně-izolačním vlastnostem. Můžete vybírat cihly, které jsou vyplněny polystyrenem a díky tomu je energetická ztráta domu snížena až o 40 %. V podstatě se správně zvolenými cihlami nemusíte řešit zateplení domu.

Přijďte si vybrat cihly do centra hrubé výstavby na Kaštanovou, rádi vám poradíme a ukážeme další možnosti hrubé stavby domu.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.