Pórobetonové tvárnice

Pórobetonové tvárnice

Pórobetonové tvárnice jsou oblíbeným řešením staveb. Kromě svých standardních výhod, ale nabízí i moderní řešení, které vám ušetří čas i peníze. Například velkoformátové tvárnice - ty jsou novinkou ve stavebnictví hrubé stavby - jedná se o větší rozměry tvárnice, než jaké jsou standardně, a ty se pomocí mini jeřábů usazují a staví se z nich příčky. Ušetříte čas, protože poklad jedné velkoformátové tvárnice se rovná času pokladu 2 - 3 tvárnic běžné velikosti, získáte větší přesnost stavby a ušetříte za lidskou sílu, protože k obsluze stačí 2 pracovníci.

Centrum hrubé výstavby

YTONG

Ytong, specialista na pórobeton, tvárnice a tepelněizolační desky, se může pochlubit mimořádnou historií s dlouhou tradicí a zároveň neustálým zaváděním inovativních technologií. Vznikla v poválečném Švédsku, kde umožnila obyčejným lidem stavět neobyčejně úsporné domy. Dnes nabízí vyhřátý domov, nadstandardní péči, zákaznicky orientované služby, a to vše v nejvyšší kvalitě. Značka Xella CZ, výrobce známého materiálu Ytong, se prosadila po celém světě, trvale změnila stavebnictví a stala setak synonymem pro pórobeton. Jejich zastoupení pro Brno najdete pouze v Centru Kaštanová.

Velkou část stavebnictví, a především realizace staveb, podporují pórobetonové tvárnice. Práce s nimi je velmi jednoduchá a díky svým izolačním vlastnostem jsou velmi oblíbené. Společnost Xella CZ a jejich výrobky YTONG tomuto odvětví doslova kralují! Objemy jejich výroby jsou opravdu nadstandardní, a proto i vývoj na sebe nenechává čekat a každou chvíli přichází s nějakou novinkou.

V roce 2019 proto přišli s moderním řešením, které pomáhá na hrubých stavbách ušetřit. A to jak čas, tak i peníze. Jejich velkoformátové tvárnice YTONG JUMBO jsou ideálním řešením při stavbě domů. Mohou se použít pro vnitřní zdění i obvodové zdění a prakticky je lze použít i jako výplň příčkových systémů - jen si stačí vybrat, jestli je potřeba tvárnici Universal p-450 nebo Stati P4-550.

Velkoformátové tvárnice se zdí strojově pomocí mini jeřábů s montážními samosvornými kleštěmi. Díky tomu je možné snížit počet pracovníků na pracovišti, snížit spotřebu stavební chemie a proces zefektivnit a zrychlit. Díky systému lze zkrátit čas zdění až o 60 %

Zaujalo vás řešení stavby pomoví pórobetonových tvárnic nebo velkých formátů, ale nejste si jistí, jak to vyřešit po technické stránce? To se vůbec nemusíte bát - společnost Xella CZ je vám k dispozici a zapůjčí vám potřebné mechanizace. Mini jeřáb, kleště, schůdky i vozík nebo hever.

Přijďte se inspirovat do centra hrubé výstavby na epozici YTONG.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.