Podlahy

Podlahy

Výběr podlahy není radno uspěchat. Jedná se o nedílnou součást našeho domova nebo pracoviště. Každá místnost zkrátka musí mít podlahu, ale zároveň každá místnost má na podlahoviny jiné požadavky. Ať už uvažujete nad podlahou dřevěnou, vinylovou, laminátovou nebo kteroukoli jinou, nekupujte zajíce v pytli a přijďte si ji na vlastní oči prohlédnou, na vlastní ruce osahat a ano, i na vlastní nos očichat. Všechny tyto vjemy totiž v kombinaci s kompletními informacemi vám pomůžou vybrat vhodnou podlahu pro vaše prostory. Vhodně zvolená podlaha vám totiž může zvýšit komfort užívání místnosti víc, než by vás na ze začátku napadlo.

Značky

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

PIEDRA

Společnost PIEDRA je výrobcem a prodejcem produktů z přírodního kamene. Na trhu působí od roku 2010 a zaměřuje se zejména na mramorové a kamenné koberce a prodej kamenných obkladů a dlažeb. V nabídce společnosti najdete také oblázky a drtě. Společnost PIEDRA získala ocenění Czech Superbrands, které v roce 2022 již popáté obhájila.  

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.