Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy

Podlaha je jedním z nejdůležitějších prvků vybavení interiéru, o tom není sporu. Pro letošní rok je skutečně trendy návrat k přírodním materiálům. Tradiční dřevěná podlaha se vrací do našich interiérů. Teplé a měkké odstíny dřeva dodávají prostoru intimitu a velmi dobře se kombinují s dalšími materiály a barvami.

Značky

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Kdo by se nezamiloval do unikátní dřevěné podlahy - kusu přírody u sebe doma. Jedním z nejlepších produktů dřevěných podlah firmy Supellex – Svět podlah jsou podlahy od společnosti ESCO – masivní nebo vícevrstvé. Z této pestré nabídky si vybere každý, kdo má zájem o dřevěnou podlahu – k dispozici je mnoho barevných odstínů a rozměrů. Základní řada zahrnuje celkem sedm kolekcí. Hladké povrchy nabízí kolekce Chateau, strukturované povrchy Harfa a Harfa Vintage, kartáčovanou úpravu povrchu Kolonial, historizující nádech kolekce Karel IV. a Pelgrim. Moderní jemné barevné odstíny, které dodají interiéru vzdušnost a lehkost najdete v kolekci Soft Tone.

Kolekcí dřevěných podlah, ze  které doslova sálá domácí atmosféra je kolekce the family, ve které najdete sedm unikátních dekorů ze dřeva, které pochází jen z českých a slovenských lesů.  

Dřevěná podlaha je sice velmi zajímavá a oblíbená, ale její údržba může někomu způsobovat problémy. Proto můžete místo použití masivního dřeva využít další možnosti výběru z mnoha odstínů keramické dlažby v imitaci dřeva. Imitace od italských výrobců keramiky jsou tak zdařilé, že na první pohled nepoznáte, že je nejde o skutečné dřevo. Jejich výhodou oproti masivnímu dřevu je snadnější omyvatelnost.

Neváhejte a přijďte si vybrat svoji dřevěnou podlahu. Masivní a vícevrstvé dřevěné podlahy najdete v showroomu Supellex a keramickou dlažbu v imitaci dřeva v Keraservisu. Záleží jen na vás, jakému materiálu dáte přednost.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.