Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Stejně jako se časem mění náš vkus, dopředu jde také vývoj podlahových krytin. Původně esteticky málo zajímavý materiál zvaný laminátová podlaha „vyrostl“ ve výrazný designový prvek. Posun je vidět nejen v oblasti designu, ale také v technických parametrech a užitných vlastnostech.

Značky

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

V dnešní době jsou laminátové podlahy jedním z nejoblíbenějších podlahových krytin pro použití v bytových interiérech. Zpočátku měly téměř všechny podlahy z laminátu dekory v imitaci dřeva, dnes je sortiment mnohem větší – bez problémů si vyberete z dekorů v imitaci kamene, břidlice, dlažby a dalších materiálů. Minulostí jsou také čistě hladké dekory, v nabídce jsou hlavně texturované povrchy – kartáčované dřevo, struktura surového kamene, vysoce lesklé nebo matné dekory, dekory s „V“ drážkami, které připomínají vzhled prken. Trendem poslední doby je tzv. synchronní struktura, která dokonale kopíruje kresbu dřeva.
Velký zájem je především o nové typy povrchových úprav, které zajistí vyšší voděodolnost. Například inovativní řada s označením Egger Design+  má termostatickou polyuretanovou vrstvu a dvojí ochranu před vlhkostí, která zajišťuje, že vylitá sklenice vody nezpůsobí žádné bobtnání ani černání parket.

Mezi hlavní výhody laminátu patří nízká pořizovací cena, odolnost vůči otěru, zátěži a stálobarevnost. Podlahy se velmi dobře udržují a jsou hygienické. Výhodou je také rychlá a jednoduchá montáž.

Naplánujte si cestu do showroomu Supellex a na úctyhodné ploše 360m2 si vyberte si z pestré nabídky podlahových krytin tu pravou pro vaši domácnost.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.