Supellex
Supellex logo

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Naše parketa:

Brno showroom
Otevírací doba
Po - Pá 07:00 - 18:00
So 09:00 - 13:00

Vybrat správný typ podlahoviny je někdy opravdový oříšek. Máte rádi teplé materiály, ale zároveň nechcete řešit složitý úklid a údržbu koberců? Nebo naopak hledáte odolný materiál do garáže nebo na terasu, ale nechcete se nechat omezovat nevzhledným zpracováním? Nemusíte se bát - dnes už je nabídka podlahovin opravdu široká a vy si tak můžete vybrat typ i design, který bude dokonale odpovídat vašim potřebám. 

Při výběru podlahovin vám nejvíce možností určitě nabídnou vinylové podlahy. Ty jsou skutečným hitem posledních let! Čekají na vás nekonečné styly, barvy a designy a také různé varianty provedení. Od širokopásmých po vícevrstvé, které dokonale pomůžou s akustikou a dalšími ekonomickými aspekty. Stále oblíbená je ale i dřevěná podlaha. Kousek přírody, který zahřeje i ve vašem domově. Můžete vybírat od standardních variant až po exotická dřeva. Ale ani i při výběru PVC podlah a laminátů se nemusíte bát. Široký výběr a nabídka těch nejkvalitnější značek vám pomůže vyřešit každý kout.

Neváhejte oslovit specialisty na showroomu Supellex - jejich dvoupatrový showroom je plný inspirace a vy si můžete přijít vše vyzkoušet a osahat

Novinky & akce

Kaštanová radí, jak na výběr podlahy s podlahovým topením

Podlahové topení je velmi oblíbeným řešením ve většině interiérů. Jedna věc je tedy vybrat to správné podlaho...

Novinky ze Světa podlah pro rok 2019

Jako každý rok, tak i pro rok 2019 přichází Supellex s novinkami v oblasti řešení podlah. A tento rok nabízí ...

I vaše podlaha může být živá

Živé podlahy – tak lze nazvat produkt EGGER Design+, který díky svým unikátním vlastnostem dokáže sám vyrovna...

Supellex rozšiřuje svůj showroom

Supellex, specialista na podlahy, připravil rozšíření brněnské vzorkové prodejny o plochu 180 m2. Celková výs...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.