Terasová prkna

Terasová prkna

Terasa je radost, a to nejen v létě. Užívat si slunečné dny na čerstvém vzduchu můžete po celý rok. S terasovými prkny získáte krásnou terasu snadno, rychle a stylově. Nejenže bude ozdobou vašeho domu a zahrady, ale odolá povětrnostním vlivům, dlouho vám vydrží a její údržbu zvládnete levou zadní. Sáhněte po terasových prknech Garden Deck české výroby a nebudete litovat. 

Značky

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Krásnou terasu může mít každý. Materiálů a systémů je spousta, dáváte-li ale přednost rychlému, stylovému, a přitom trvalému a bezúdržbovému řešení, zvolte terasová prkna

Terasová prkna se vyrábí z vysoce kvalitního materiálu, který v sobě kombinuje vysoký podíl dřeva s moderními polymery (tzv. WPC, wood-polymer composite). Ze dřeva si přitom berou svůj přirozený vzhled a jsou příjemná na dotek, polymer se pak stará o barevnou stálost, odolnost a snadnou údržbu terasy. Ani třísek nebo prasklin, obvyklých u dřeva, se u terasových prken obávat nemusíte. 

Na rozdíl od mnoha ostatních materiálů terasová prkna ani po letech neztrácejí svoji barvu, odolávají vysokým teplotám v létě i zimním mrazům a párkrát do roka je stačí pořádně zamést nebo vystříkat vodou a budou zase jako nová.  

Vybírat můžete z pěti barevných provedení (od světle šedé po tmavě hnědou) a dvou možností povrchu (hladké a reliéf), a to nejen na terasu nebo zahradní chodník, ale také kolem bazénu nebo vířivky, kde jejich výborné vlastnosti obzvlášť oceníte. 

V showroomu Supellex v Centru bydlení a designu Kaštanová si můžete prohlédnout terasová prkna Garden Deck české výroby a vybrat si tady i další příslušenství pro stavbu vaší nové terasy. 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.