Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, ve státní svátek, čtvrtek 28. října, bude Centrum bydlení a designu Kaštanová zavřeno. Ostatní dny nás můžete navštívit dle běžné otevírací doby. Těšíme se na vaši návštěvu.

Venkovní dlažby

Venkovní dlažby

Důležitou součástí každého domu je jeho blízké okolí. Vylaďte si jej tak, aby souznělo s vámi, vaším domem i okolním prostředím. Stěžejním stavebním prvkem je dlažba, která tvoří vaše předzahrádky, příjezdové cesty, terasy i chodníčky v zahradě. Výběr dlažeb na trhu je opravdu široký. Je jen na vás, jestli dáte přednost přírodnímu kameni, keramice nebo betonové dlažbě. Každý z těchto materiálů má jiné vlastnosti z hlediska estetiky i užitných vlastností. Přijďte se poradit k odborníkům.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Dekstone

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

RCJ

Stavební společnost RCJ se specializuje na pokládku dlažby a instalace obkladů. Má bohaté zkušenosti s privátními realizacemi, velkorysými realizacemi veřejných prostor i s náročnějšími projekty, například s bazény obloženými mozaikou. Kvalitně odvedená práce a dokonalý reprezentativní výsledek - to jsou hodnoty, které vám RCJ nabízí.

Centrum hrubé výstavby

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Keramická dlažba určená pro použití v exteriéru je pro venkovní pochůzné plochy výbornou volbou. Pokud si zvolíte tu správnou sérii pro vaše prostory, bude splňovat nejen všechny přísné hygienické i bezpečnostní normy, ale také dostojí vysokým estetickým nárokům. A co víc! Keramická venkovní dlažba vám nabízí širokou nabídku vzorů a designů - můžete si tak užít dokonalou imitaci dřeva nebo betonu anebo se inspirovat veselými barvičkami a propojit váš interiér s exteriérem. S výběrem venkovní keramické dlažby vám ochotně pomohou odborní poradci v showroomu Keraservis.

Venkovní betonová dlažba působí na zahradě velmi přirozeně a celistvě, je velmi odolná vůči nejrůznějším vlivům i klimatickým podmínkám. Výhodou je, že ji můžete položit na nerovný terén a že realizace je poměrně rychlá. Vybrat si můžete z široké nabídky tradičních i velmi moderních produktů v showroomu českého výrobce Presbeton. Kromě designové venkovní dlažby zde najdete také další stavební betonové prvky určené pro venkovní architekturu. A my vám s klidným srdcem můžeme doporučit nejvíce oblíbenou sérii Bark, která jak vzhledem, tak i strukturou naprosto věrohodně imituje dřevo.

Pokud milujete tradiční přírodní materiály, určitě sáhnete po kamenné dlažbě. Kamenná dlažba v zahradě je nádherná a přímo láká k chůzi naboso! Alternativou k čistě přírodní kamenné dlažby Flagstone je výběr z nabídky umělého kamene Technistone. Tyto přírodní i umělé materiály se vyznačuje maximální kvalitou, tvrdostí a odolností, můžete si je prohlédnout, osobně vyzkoušet a vybrat tu nejvhodnější variantu pro váš domov v showroomu DEKSTONE.

Stačí se tedy jen stavit na Kaštanovou a všechny varianty vyzkoušet a najít řešení, které bude pro váš dům tím nejlepším.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.