Venkovní dlažba

Venkovní dlažba

Důležitou součástí každého domu je jeho blízké okolí. Vylaďte si jej tak, aby souznělo s vámi, vaším domem i okolním prostředím. Stěžejním stavebním prvkem je venkovní dlažba, která tvoří vaše předzahrádky, příjezdové cesty, terasy i chodníčky v zahradě. Výběr dlažeb na trhu je opravdu široký. Je jen na vás, jestli dáte přednost přírodnímu kameni, keramice nebo betonové dlažbě. Každý z těchto materiálů má jiné vlastnosti z hlediska estetiky i užitných vlastností. Přijďte se poradit k odborníkům.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

DEKSTONE

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

RCJ

Stavební společnost RCJ se specializuje na pokládku dlažby a instalace obkladů. Má bohaté zkušenosti s privátními realizacemi, velkorysými realizacemi veřejných prostor i s náročnějšími projekty, například s bazény obloženými mozaikou. Kvalitně odvedená práce a dokonalý reprezentativní výsledek - to jsou hodnoty, které vám RCJ nabízí.

PIEDRA

Společnost PIEDRA je výrobcem a prodejcem produktů z přírodního kamene. Na trhu působí od roku 2010 a zaměřuje se zejména na mramorové a kamenné koberce a prodej kamenných obkladů a dlažeb. V nabídce společnosti najdete také oblázky a drtě. Společnost PIEDRA získala ocenění Czech Superbrands, které v roce 2022 již popáté obhájila.  

Centrum hrubé výstavby

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Keramická venkovní dlažba je pro venkovní pochůzné plochy výbornou volbou. Pokud si zvolíte tu správnou sérii pro vaše prostory, bude splňovat nejen všechny přísné hygienické i bezpečnostní normy, ale také dostojí vysokým estetickým nárokům. A co víc! Keramická venkovní dlažba vám nabízí širokou nabídku vzorů a designů - můžete si tak užít dokonalou imitaci dřeva, betonu anebo se inspirovat veselými barvičkami a propojit váš interiér s exteriérem. S výběrem venkovní keramické dlažby vám ochotně pomohou odborní poradci v showroomu Keraservis.

Betonová venkovní dlažba působí na zahradě velmi přirozeně a celistvě, je velmi odolná vůči nejrůznějším vlivům i klimatickým podmínkám. Výhodou je, že ji můžete položit i na nerovný terén a realizace je poměrně rychlá. Vybrat si můžete z široké nabídky tradičních i velmi moderních produktů v showroomu českého výrobce Presbeton. Kromě designové venkovní dlažby zde najdete také další stavební betonové prvky určené pro venkovní architekturu. A my vám s klidným srdcem můžeme doporučit nejvíce oblíbenou sérii Bark, která jak vzhledem, tak i strukturou naprosto věrohodně imituje dřevo.

Pokud milujete tradiční přírodní materiály, určitě sáhnete po kamenné venkovní dlažbě. Kamenná dlažba v zahradě je nádherná a přímo láká k chůzi naboso! Alternativou k čistě přírodní kamenné dlažby Flagstone je výběr z nabídky umělého kamene Technistone. Tyto přírodní i umělé materiály se vyznačuje maximální kvalitou, tvrdostí a odolností, můžete si je prohlédnout, osobně vyzkoušet a vybrat tu nejvhodnější variantu pro váš domov v showroomu DEKSTONE nebo PIEDRA.

Stačí se tedy jen stavit na Kaštanovou a všechny varianty vyzkoušet a najít řešení, které bude pro váš dům tím nejlepším.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.