Keraservis
Keraservis logo

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Naše parketa:

Brno showroom
Otevírací doba
Po - Pá 07:00 - 18:00
So 09:00 - 12:00
Ne zavřeno
Kontakt

Ať už řešíte realizaci nebo rekonstrukci vaší koupelny, v Keraservis vám rádi pomůžou! A to od 3D návrhu až po samotnou realizaci. Můžete si vybrat obklady a dlažbu, které se dokonale doplňují, sladit je se vanou, umyvadlem, toaletou a nakonec ještě vybrat i koupelnové doplňky, které podtrhnou krásu celého interiéru! Zkrátka vše na jednom místě s pomocí odborníků. Pokud si ale sami netroufáte na kompletaci nové koupelny, můžete si nechat poradit od designérů. Jejich zkušenosti a cit vám pomůžou vaši koupelnu vymyslet do posledního detailu.

V Keraservis si ale vyberete, i pokud je už vaše koupelna hotová. A to třeba do kuchyně nebo na zahradu. Pěkné obkladačky nebo imitace betonové stěrky za kuchyňskou linkou jsou nejen trendy, ale i velmi praktické. Stejně tak venkovní dlažba na vaši zahradu nebo terasu.

Vybírat můžete od prověřených německých, italských, portugalských nebo španělských značek. O kvalitě se můžete přesvědčit v realizacích nebo nejlépe na vlastní oči ve dvoupatrovém showroomu na Kaštanové.

Novinky & akce

Vodovodní baterie, které mají styl!

Pro mnohé jsou vodovodní baterie zařízením, které slouží k výdeji vody z vodovodu, povinnou součástí koupelny...

Letní dávka koupelnové inspirace v Keraservis

Když se rozhodujete pro novou koupelnu, tak vás určitě na prvním místě zajímá nějaká inspirace. Zajímavě řeše...

Velkoformáty

Velké formáty obkladů a dlažeb si získaly značnou pozornost zejména díky své eleganci, majestátnosti, snadné ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.